Wyszukiwałeś:

Vectra

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vectra

Spróbuj też wyszukać: vectra b vectra c skrzynia automatyczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Opel Vectra: GTS niczym coupe

Od modeli z klasy średniej i w górę oczekuje się przede wszystkimwysokiego prestiżu. Tymczasem Opel Vectra GTS oferuje także nieco więcej dlatych kierowców, którzy gustują w bardziej dynamicznej jeździe.

 

Możliwy pożar silników w Oplu

W wybranych modelach aut Opel Vectra C oraz Signum mogą wystąpić wadyniebezpieczne dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło ponad 1400 takich aut.

 

Opel Vectra kombi do USA

Należąca do koncernu General Motors, marka Saturn chce wprowadzić na rynekStanów Zjednoczonych model Opel Vectra w wersji kombi. Jak donosi serwisbranżowy "Auto Motor und Sport" od 2008 roku rocznie do USA ma byćeksportowanych około 50 tys. egzemplarzy pięciodrzwiowej Vectry.

 

Zamiast Vectry będzie Insignia

Wraz z nadejściem nowej generacji Opla Vectry najprawdopodobniej zostaniezmieniona także nazwa tego modelu. Jak donosi serwis branżowy 'Automobilwoche'Vectra zmieni nazwę na 'Insignia'.

 

Przede wszystkim Antara

Opel Antara, crossover z napędem na cztery koła, będzie główną atrakcjąna stoisku niemieckiej firmy podczas zbliżających się wielkimi krokamitargów motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Opel Vectra kombi: Elegancik w adidasach

Kto powiedział, że do garniturowego wizerunku bogacza pasuje tylkosamochód za co najmniej 250 tys. złotych może teraz ugryźć się wjęzyk. Mocno. W naszym najnowszym teście przedstawimy Państwu auto,które mimo że jest od tych samochodów znacznie tańsze zgrabniełączy cechy limuzyny i auta sportowego.

 

Pierwsze zdjęcia nowej Vectry

Początkowo plany General Motors zakładały, że kolejna generacja modeluVectra pojawi się na rynku w 2009 roku. Jednak rzeczywistość oraz sprzedażnowych modeli zweryfikowały te założenia. Nowa Vectra pod zmienioną nazwąpojawi się najprawdopodobniej już w 2008 roku.

 

Taka będzie nowa Vectra?

Obecna generacja tego samochodu jest dostępna na rynku od 2001 roku. Niedawnoprzeszła mały face-lifting, a teraz nadszedł już chyba najwyższy czas nawprowadzenie do sprzedaży całkowicie nowej generacji.

 

Nowa Vectra w Hiszpanii

Nie chodzi tu jednak o miejsce premiery nowej generacji tego modelu. Autozostało przyłapane przez zagranicznych reporterów podczas testów na drogachpołudniowej części Półwyspu Iberyjskiego.

 

Insignia zamiast Vectry!

To już pewne! Debiutujący w lipcu przyszłego roku na targach w Londynie nowysamochód klasy średniej Opla nie będzie już nazywać się Vectra, leczInsignia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017