Wyszukiwałeś:

Vehicle X

vehicle X

. Znaleziono 241 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: to.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vehicle to vehicle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 241 wszystkich):

"Aktywny" samochód roku 2006

Podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w San Diego model Saab 9-3SportKombi otrzymał tytuł '2006 Active Lifestyle Vehicle of the Year'.

 

Auto z 'szóstym zmysłem'

General Motors pracuje obecnie nad rozwojem nowoczesnej technologii o nazwie V2V(Vehicle-to-vehicle), która będzie ostrzegać kierowcę o utrudnionej, bądźteż niebezpiecznej sytuacji na drodze. Za jej pośrednictwem samochody mogą zesobą 'rozmawiać' wykorzystując znane technologie komunikacji.

 

Szyberdachy z Jasina

Działająca w Jasinie pod Swarzędzem spółka ArvinMeritor Light VehicleSystems, produkująca komponenty na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego,uruchomiła nową linię produkcyjną, na której wytwarzane będąszyberdachy do aut osobowych.

 

Wabco Polska ograniczy zatrudnienie

Polski oddział firmy Wabco Vehicle Control Systems, jednego ze światowychproducentów układów hamulcowych, zawieszeń i systemówABS, zapowiada redukcję zatrudnienia. Do końca przyszłego roku wewrocławskiej fabryce straci pracę około 290 osób.

 

Skoda Yeti w polskich salonach jesienią

Wejście Yeti na rynek z pewnością wywoła poruszenie w segmencie SportUtility Vehicle. Cechy charakterystyczne najnowszej premiery bez wątpieniaprzyciągną uwagę klientów zainteresowanych samochodami segmentu SUV.

 

Najbardziej zadowoleni klienci są u Mercedesa

Podobno nie ma marki, z której właściciele byliby bardziej zadowoleni,niż z Mercedes-Benz. Potwierdza to badanie stopnia satysfakcji przeprowadzoneprzez J.D. Power and Associates Index. Mercedes-Benz pokonał w tym badaniu innemarki i zajął pierwsze miejsce.

 

Będą kupować nowe auta

Wśród polskich fleet managerów panują doskonałe nastroje. Takwynika między innymi z raportu Barometr CVO (Corporate Vehicle Observatory)przygotowanego przez firmę Arval, którego pełną wersję poznamy 15czerwca.

 

Saab: A jednak stało się

Saab został sprzedany (a raczej to co po nim zostało) chińsko-japońskiemukonsorcjum National Electric Vehicle Sweden AB. W Szwecji będą powstawaćelektryczne samochody.

 

Tak będziemy jeździć w przyszłości

Branża motoryzacyjna regularnie potrafi zaskakiwać nowościami z dziedzinynowoczesnych technologii. Niezależnie od tego czy inwencje służą poprawiebezpieczeństwa, polepszeniu komfortu podróżowania czy też są poprostu wizją samą w sobie, warto być na czasie i wiedzieć jakie tech-nowinkimogą pojawić się w niedalekiej przyszłości.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Vehicle to vehicle".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017