Wyszukiwałeś:

Venga

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Venga

Spróbuj też wyszukać: kia venga soul Kia Venga dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Kia No 3, czyli Venga

Kia Venga - tak będzie się nazywać najnowszy model koreańskiego producentaprzeznaczony na europejski rynek. Auto powstało na bazie pokazanego na wystawiew Genewie konceptu o nazwie No 3.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

Kia Venga od 39 900 PLN

Znane są już ceny najnowszego modelu Venga koreańskiej marki Kia. Bazowawersja tego MPV klasy B wyceniona została na 39 900 PLN.

 

Kia Venga już wyróżniona

Choć jeszcze nie rozpoczęła się oficjalna sprzedaż tego modelu, to już KiaVenga otrzymała pierwsze swoje wyróżnienie. Koreańska nowość zsegmentu B została doceniona za swoją stylistykę.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją

Już nie tylko Kia cee'd będzie korzystać z 7-letniej ochrony producenta.Koreański koncern, w związku z sukcesem tego typu gwarancji w przypadkucee'da, a także dobrych zeszłorocznych wyników sprzedaży, postanowiłwprowadzić 7-gwarancję na wszystkie swoje modele.

 

Kia Venga od 39 900 zł

Polski oddział marki Kia podał oficjalne ceny swojego nowego samochodu klasymini MPV - modelu Venga. Cennik otwiera wersja z silnikiem benzynowym 1.4 90 KMw kwocie 39 900 zł.

 

Kia Venga: Rozmiar B+ [VIDEO]

Pomiędzy segmentem aut małych reprezentowanych przez Rio i kompaktówgdzie znajdziemy model cee'd, Kia znalazła miejsce, aby w swojej ofercieupchać jeszcze jeden samochód. Kia Venga to auto, które zniewielkich rozmiarów zewnętrznych ma wygospodarować jak najwięcejprzestrzeni w swoim wnętrzu.

 

Udany debiut Kii Venga

Takim debiutem zapewne nikt by nie pogardził. Pierwszy i to w dodatku niecałymiesiąc obecności na rynku i od razu czwarta lokata w rankingu najbardziejpopularnych modeli Top Ten mojeauto.pl. Jest więc duża szansa, iż Kia Vengawzorem cee’da będzie bardzo ważnym modelem na polskim rynku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017