Wyszukiwałeś:

Versa

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Versa

Spróbuj też wyszukać: verso

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Mały crossover Nissana

Nissan Division pracuje obecnie nad samochodem, który zadebiutuje w segmenciecrossover. Jego wejście do salonów planowane jest na przełom lat 2008/2009.

 

Najlepsze samochody w Stanach Zjednoczonych

Ogłoszono już nominacje do finału konkursów, w którychwyłonione zostaną samochody roku 2007 w kategorii samochodów osobowych(North Amercican Car of the Year), a także pojazdów terenowych (NorthAmerican Truck of the Year).

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Nissany do Europy z Meksyku

Rosnąca sprzedaż Nissana na Starym Kontynencie spowodowała, że dwieeuropejskie fabryki japońskiego koncernu nie nadążają z produkcją. Dlategoteż już wkrótce w sprzedaży pojawią się auta wyprodukowane w jednej zdwóch meksykańskich fabryk Nissana.

 

Chrysler z Nissanem

Chrysler LLC i Nissan Motor Co. zawarły umowę, zgodnie z którą Nissanbędzie dostarczał firmie Chrysler nowy model z segmentu małych aut.

 

Już milion Nissanów Tiida

Od momentu wprowadzenia do sprzedaży modelu Nissan Tiida na rynku japońskim wewrześnią 2004 roku sprzedano już łącznie na całym globie ponad milionegzemplarzy tego samochodu.

 

Chrysler i Nissan zacieśniają współpracę

Chrysler będzie wytwarzać dla Nissana pickupa, zaś Nissan dla Chryslerabędzie produkować małe auta. Tak w skrócie wyglądają postanowieniaumowy o wzajemnej współpracy pomiędzy tymi dwoma koncernami.

 

Już 10 lat aliansu Renault-Nissan

Mimo zachowania oddzielnych marek i oddzielnych tożsamości korporacyjnych,współpraca w ramach aliansu, która zawiązana została 27 marca1999 roku, wyszła na dobre obu koncernom.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017