Wyszukiwałeś:

Verso

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Verso

Spróbuj też wyszukać: corolla verso verso wymiary seat altea XL

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

206 tys. Corolli Verso do serwisu

Japoński producent samochodów Toyota musi wezwać do serwisów na całymświecie 206 000 egzemplarzy modelu Corolla Verso. W tych pojazdach zostaławykryta wada poduszek powietrznych po stronie pasażera.

 

Diesle Toyoty z Polski

Jeden z serwisów branżowych poinformował, że wszystkie silniki diesla domodeli Toyota Corolla Verso, Avensis oraz terenowego RAV4 będą w pochodzić zpolskich zakładów Toyoty. Przedtawiaciele Toyota Motor Industries Polandpodkreślają, że zakład w Jelczu będzie produkował silniki tylko do modeliprodukowanych w Europie.

 

Polska: Toyota Yaris i Yaris Verso do poprawek

Firma Toyota Motor Poland po raz kolejny powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencjii Konsumentów o usterkach w swoich samochodach. Tym razem do serwisów trafiąmodele Yaris i Yaris Verso w których wykryto błędne wykonanie czujnika wałkukorbowego.

 

Corolla Verso lekko zmieniona

Już na przełomie czerwca i lipca w sprzedaży pojawi się lekko zmodernizowanaToyota Corolla Verso. Główne zmiany stylistyczne objęły przednią częśćauta, nowością będzie też silnik 2,2 D-4D 136 w standardzie z filtremcząstek stałych.

 

Kolejny zakład Toyoty w Wałbrzychu

Oddano do użytku nowy zakład produkcyjny należący do Toyota MotorManufacturing Poland w Wałbrzychu. W nowej, trzeciej wałbrzyskiej fabryceToyoty produkowane będą sześciobiegowe skrzynie biegów do modeliAvensis, Auris, Corolla Verso oraz Yaris.

 

Zostało tylko Verso

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie będzie można zobaczyć nowągenerację kompaktowego minivana Toyoty. Zmiany nastąpią również wnazewnictwie samego modelu, z której zniknie nazwa Corolla, a pozostaniejedynie Verso.

 

Dwie miejskie nowości w Polsce

Ten rok zdecydowanie należy do Toyoty. Po zaprezentowaniu w pierwszej połowieroku kilku całkowicie nowych modeli oraz face-liftingu najpopularniejszychprzyszedł czas na kolejne nowości. Jest to miejski all-roder - Urban Cruiseroraz siedmiosobowy van -Verso.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

80 tys. Toyot do serwisu!

To będzie z całą pewnością największa akcja serwisowa na naszym rynku. Z1,8 mln aut wzywanych do serwisu na europejskim rynku, 80 tys. będzie sięmusiało stawić w naszym kraju.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017