Wyszukiwałeś:

Verve

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Verve

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Nie Fiesta, a Verve

Ford przygotował znienacka bardzo ciekawą premierę na nadchodzące targi weFrankfurcie. Będzie to samochód z segmentu B, prezentujący szczytową formę'kinetic design' stworzonego przez Forda. Jego wygląd będzie w dużym stopniuodzwierciedlał to, co zobaczymy za kilka miesięcy na drogach, czyli nowąFiestę oraz Ka.

 

Nowy 'hot-hatch' Forda

Większość fanów Focusa z utęsknieniem czeka na nową generację i jejdynamiczną odsłonę sygnowaną znaczkiem ST. Pojawiły się już pierwszewizualizacje prezentujące samochód w pełnej okazałości.

 

Nadchodzi FieSTa

Wiadomo już, że najnowsza generacja Fiesty odziedziczy dużo cech po studiumkoncepcyjnym o nazwie Verve. Zagraniczni reporterzy przyłapali niedawno naniemieckich drogach samochód, który będzie prawdopodobniesportową odmianą małego Forda, sygnowaną znaczkiem ST.

 

Ford Verve: Druga część trylogii

Na salonie samochodowym IAA we Frankfurcie Ford zaprezentował koncepcyjny modelVerve, którym zdradził, w jakim kierunku będzie podążał wprzyszłości, w segmencie małych samochodów. Na targach motoryzacyjnychGuangzhou Autoshow 2007 w Chinach producent przygotował kolejną wersjęnadwoziową tego modelu – tym razem czterodrzwiową.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Taka jest nowa Fiesta

Nie spełniły się groźby, że następca Fiesty będzie sprzedawany pod innąnazwą. Już w marcu na wystawie w Genewie pojawi się kolejna generacja tegoprzedstawiciela segmentu małych aut Forda.

 

Ford Fiesta: Atrakcyjna kusicielka

Przez ponad 30 lat obecności na rynku Ford Fiesta zyskał duże gronozwolenników, którzy cenili sobie ten model za różnewalory. Jednak dopiero chyba najnowsza generacja małego Forda jako jeden zeswoich głównych atutów uczyniła atrakcyjny, przyciągającyuwagę design. Sprawdziliśmy, czy aby jednak nie kosztem swoich wcześniejszychzalet.

 

Czterodrzwiowa Fiesta trafi do Europy

Ford Fiesta o nadwoziu sedan pojawił się już rok temu na chińskim rynku.Firma zamierza wprowadzić ten model także na Stary Kontynent, co potwierdzazdjęcie prezentujące zamaskowane auto podczas testów.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017