Wyszukiwałeś:

Via X

Baltica X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Via Baltica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Stop dla Via Baltica

Minister środowiska, Jan Szyszko uchylił decyzję wojewody podlaskiego z 25września br. dotyczącą budowy trzech odcinków dróg będących składowymimiędzynarodowej trasy Via Baltica. Podczas zorganizowanej konferencji prasowejminister poinformował, że wszystkie procedury związane z pozwoleniami nabudowę muszą rozpocząć się od nowa.

 

Obwodnica Augustowa zgodna - niezgodna z prawem

Komisja Europejska uznała budowę trasy Via Baltica w tym obwodnicy Augustowaprzez chroniony obszar doliny Rospudy za niezgodne z prawem unijnym. Innegozdania jest GDDKiA, która uważa, że inwestycja w żaden sposób nie naruszaani przepisów polskich, ani europejskich dotyczących ochrony środowiska.

 

Via Baltica nie przez Augustów?

Wciąż trwa walka o budowę obwodnicy Augustowa, która ma byćczęścią trasy Via Baltica, łączącej Kraje Bałtyckie z Europą Zachodnią,jednak może się okazać, że droga zostanie poprowadzona innym, oddalonym odAugustowa wariantem, który popierają warmińsko-mazurscy samorządowcy.

 

Popierają alternatywę dla Rospudy

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował o konferencji,która miała miejsce 11 lutego bieżącego roku w Ełku. Podczasspotkania urzędnicy poruszyli m.in. temat budowy trasy Via Baltica walternatywnym wariancie, który ominąłby Augustów i Białystok.

 

Via Baltica – sporów ciąg dalszy

Powraca temat wyboru wariantu budowy trasy Via Baltica, o trasę walcząsamorządowcy z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.Urzędnicy z Podlasia zorganizowali konferencję, która byłaodpowiedzią na idee poprowadzenia trasy przez Ełk i Łomżę.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Koniec konsultacji w sprawie Via Baltica

Zakończyły się konsultacje społeczne związane z przebiegiem trasy ViaBaltica. Podczas siedmiu spotkań z mieszkańcami powiatów przezktóre miałaby przebiegać trasa, rozważano cztery warianty trasy, w tymrekomendowany przez projektanta wariant nr 42, omijający Białystok.

 

Via Balitika i Via Carpatia na Podlasiu

Łomża będzie miała Via Baltikę, Białystok - Via Carpatię – wynika zprojektu rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury dotyczącego siecidróg ekspresowych w województwie podlaskim.

 

Nowy przebieg dróg ekspresowych na Podlasiu

Wprowadzenie nowej drogi ekspresowej S61 oraz korekta przebiegu pozostałych"ekspresówek" tj. S8 i S19 - to najistotniejsze zmiany wukładzie dróg ekspresowych na Podlasiu wynikające z rozporządzeniazmieniającego rozporządzenie w sprawie sieci autostrad i drógekspresowych.

 

Decyzja środowiskowa w sprawie Obwodnicy Augustowa wydana

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku wydała decyzjęśrodowiskową dotyczącą obwodnicy Augustowa. Obwodnica pobiegnie przezRaczki. Z planów GDDKiA wynika, że obwodnica Augustowa w wariancie przezmiejscowość Raczki ma mieć 38,6 km. Inwestor planuje budowę dwóchnowych odcinków dróg i przebudowę istniejących a także budowę5 węzłów drogowych, wiaduktów, mostów nad rzekamiKamienny Bród, Rospuda, Szczeberka, przejść dla zwierząt, drógserwisowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Via Baltica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017