Wyszukiwałeś:

Viano

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Viano

Spróbuj też wyszukać: toyota rav 4 vito trafic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Mercedes Viano z nowym silnikiem

Już w krótce w ofercie Mercedesa Viano pojawi się model z nową jednostkąnapędową typu Diesel. Silnik V6 opracowany na systemie common-rail mapojemność 3,0 litrów i moc 204 KM.

 

Zapowietrzone Vito i Viano

Koncern DaimlerChrysler wezwie do serwisów na całym świecie 8 tys.egzemplarzy modeli Vito i Viano z powodu niepoprawnego działania układussącego benzynę. Defektem dotknięte są tylko auta z silnikami benzynowymi.

 

Vito i Viano bez prądu

DaimlerChrysler Automotive Polska sp. z o.o. (DCAP), polski przedstawicielkoncernu DaimlerChrysler, powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że niektóre egzemplarze modeli Mercedes Vito i Viano mogą być wadliwe.

 

Vito i Viano z seryjnym ESP

Od początku września 2007r. system ESP z funkcją stabilizacji toru jazdyprzyczepy będzie seryjnie montowany we wszystkich samochodach Mercedes-BenzViano i Vito z hakami holowniczymi oraz z gniazdami elektrycznymi dopodłączenia przyczepy. Również w autach Mercedes-Benz Viano i Vito znapędem na cztery koła system ten należy do wyposażenia podstawowego.

 

Mercedes Viano: VIP w dostawczym

„Mercedes dobrym samochodem jest” – mógłby powiedziećbohater Gombrowiczowskiej Ferdydurke. Solidne wykonanie, komfort,najnowocześniejsza technika. Do tego trójramienna gwiazda, niczymcudowny medykament, leczy przeróżne kompleksy właściciela.

 

Mercedes Viano i Volkswagen Multivan: Pojedynek pasażerów

Można wozić albo być wożonym. W Aucie Firmowym niemal zawsze piszemy osamochodach z punktu widzenia kierowcy. Tym razem postaramy się odpowiedziećna pytanie, w którym z dwóch samochodów: VolkswagenieMultivanie czy Mercedesie Viano, lepiej być wożonym.

 

Mercedes Viano i Vito ponownie z defektem

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, otrzymał z Systemu SzybkiegoPowiadamiania o Produktach Niebezpiecznych dla Państw Członkowskich UniiEuropejskiej – RAPEX, informację, że niektóre samochody Mercedesmodel Viano i Vito mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Mercedesy Viano i Vito również bez VAT

Nowa wykładnia przepisów o podatku VAT opublikowana w ubiegłym tygodniuprzez Ministra Finansów pozwala bardziej precyzyjnie określić, przyzakupie których modeli jest możliwe odliczenie pełnego podatku VAT.

 

Adaptacyjne światła stop w Mercedesach Vito i Viano

Od teraz każdy nowo zamawiany samochód Mercedes-Benz Vito lub Vianobędzie dostarczany z nową funkcją bezpieczeństwa - adaptacyjnymi światłamistop, które znajdą się w standardowym wyposażeniu tych modeli.

 

Mercedes Viano dla polskich narciarzy

Polska drużyna narciarska z Justyną Kowalczyk na czele będzie dojeżdżać natreningi i zawody nowym Mercedes Viano, który w zeszłym tygodniuprzekazała liderce zespołu firma ALD Automotive.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017