Wyszukiwałeś:

Vitara

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vitara

Spróbuj też wyszukać: Suzuki vitara vitara instrukcja pajero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Suzuki Liana i Grand Vitara z dieslem

Już od stycznia 2005 r. w salonach Suzuki pojawi się nowa wersja modelu Liana:z silnikiem 8HY DI Common Rail diesel o pojemności 1,4 l i mocy 90 KM. Modelten będzie dostępny w dwóch wersjach nadwozia: sedan i hatchback.

 

Nowe diesle dla Grand Vitary i Jimny

Już w przyszłym roku w terenowych modelach Suzuki Grand Vitara oraz SuzukiJimny pojawią się dwa nowe silniki wysokoprężne.

 

Suzuki Grand Vitara: Grand Vitara znaczy vici

Nowa generacja Suzuki Grand Vitara na europejskim rynku, w tym i w Polsce,pojawiła się jesienią ubiegłego roku. Od początku wzbudzała sporezainteresowanie, a istotne było, czy będzie to "tylko" kolejny SUV,czy też będzie miał do zaoferowania nieco więcej.

 

Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Suzuki słynie z małych, miejskich aut, a także znacznie większychsamochodów terenowych. Umiejętnie też łączy cechy obu grup, czegoprzykładem są chociażby modele Ignis, Jimny oraz trzydrzwiowa Grand Vitara.

 

Bezpieczne terenówki

Kolejne dwa modele zostały poddane testom zderzeniowym EuroNCAP. Zarówno LandRover Freelander 2, jak i Suzuki Grand Vitara uzyskały bardzo dobre wyniki.

 

Niebezpieczne wibracje w Grand Vitarze

Niebzepieczne wibracje i pęknięcie przewodu paliwowego to potencjalnezagrożenia w niektórych egzemplarzach trzydrzwiowej odmiany Suzuki GrandVitara.

 

Limitowana Grand Vitara

Od czerwca w salonach Suzuki w całym kraju dostępna będzie limitowana wersja20Th Anniversary modelu Grand Vitara.

 

Grand Vitara do serwisu

Zatkanie filtra cząstek stałych, a w skrajnych przypadkach nawet jegozapalenie się, to powody rozpoczęcia akcji serwisowej przez Suzuki z modelemGrand Vitara.

 

Przemysław Saleta i Grand Vitara

Przemysław Saleta został ambasadorem modelu Suzuki Grand Vitara. Nakonferencji prasowej w siedzibie Suzuki znany sportowiec otrzymał od prezesaSuzuki Harumichi Uto kluczyki do samochodu Grand Vitara z silnikiem opojemności 3,2 litra V6 i mocy 233 KM.

 

Okratkowana Grand Vitara

Również Suzuki dołączyło do producentów, którzy wswojej ofercie mają już samochód osobowy z homologacją ciężarową.Pierwszym modelem z kratką jest Suzuki Grand Vitara.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017