Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Poznan X

. Znaleziono 327 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 327 wszystkich):

Nowy szef spółki Volkswagen Poznań

Michael Kleiß  (48 lat) przejmie 1 sierpnia br. funkcję prezesaspółki Volkswagen Poznań, zastępując Jensa Ocksena, któryprzechodzi do Hanoweru gdzie w marce Volkswagen Samochody Użytkowe przejmieodpowiedzialność za obszar produkcji.

 

VW Poznań uruchamia produkcję nowej generacji Caddy

Volkswagen Poznań oficjalnie zaprezentował nową generację modelu VW Caddy,który już od końca sierpnia produkowany jest w poznańskim zakładzie.Według wstępnych planów do końca 2010 roku z linii montażowych mazjechać 52,5 tys. egzemplarzy nowej generacji Caddy. W planach zakładu, pozadostępnymi już wersjami tego auta napędzanymi silnikami wysokoprężnymi,benzynowymi i na gaz ziemny, są wersje  LPG i całkowicie elektryczne.

 

Volkswagen Poznań przyjazny pracownikom

Zakończyła się IV edycja ogólnopolskiej Akcji Certyfikacyjnej„Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wyróżnienie przyznano 12firmom. Jedną z wyróżnionych firm jest Volkswagen Poznań Sp. z o.o.Organizatorem konkursu jest NSZZ “Solidarność”.

 

Volkswagen Poznań współpracuje z Politechniką Poznańską

Długotrwałe partnerstwo pomiędzy Politechniką Poznańską a spółkąVolkswagen Poznań pozwoliło na wypracowanie programu, który rozpocząłsię w połowie marca, a zakończy we wrześniu 2014 r. Cel - Chcemy, byprzyszli inżynierowie mieli nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkimpraktyczne przygotowanie do zawodu.

 

Nowe struktury Volkswagen Poznań

Budowa nowej fabryki Craftera we Wrześni ma się rozpocząć już jesieniątego roku. Nowy zakład będzie oddziałem spółki Volkswagen Poznań.Budowa nowego zakładu wiąże się z koniecznością reorganizacjidotychczasowej struktury przedsiębiorstwa.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Volkswagen może ruszać z budową fabryki

Budowa nowej fabryki Volkswagena we Wrześni stała się faktem. VolkswagenPoznań otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. eren budowy obejmie obszar220 ha. W nowej fabryce od 2016 roku produkowana będzie nowa generacja modeluVolkswagen Crafter.

 

Volkswagen Poznań największym bezpośrednim inwestorem zagranicznym w Polsce

Volkswagen Poznań otrzymał nagrodę dla największego bezpośredniegoinwestora zagranicznego w Polsce w latach 2013-2014 w kategorii NajlepszyNiemiecki lub Austriacki Inwestor.

 

Wmurowano kamień węgielny pod nową fabrykę Volkswagena w Polsce

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnegopod nową fabrykę Volkswagena, w której od drugiej połowy 2016 r.produkowana będzie nowa generacja modelu Volkswagen Crafter.

 

Nowe Caddy i 900 nowych etatów w Poznaniu

Zakłady Volkswagen Poznań, w których powstawać będą nowe VolkswagenyCaddy, zatrudnią dodatkowych 900 osób przy produkcji tego kombivana.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017