Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Samochody X

Uzytkowe X

. Znaleziono 268 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Samochody Uzytkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 268 wszystkich):

Premiery samochodów użytkowych Volkswagena na IAA w Hannoverze

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje liczne nowości nategorocznej, 62-giej wystawie samochodów użytkowych IAA, którarozpocznie się 25 września. Obok studyjnej wersji pierwszego pickupa, pokazanyzostanie Caddy z napędem na 4 koła oraz prototypowy Caddy PanAmericana.

 

Caddy z Poznania będzie woził niemiecką pocztę

Volkswagen Poznań otrzymał od Poczty Niemieckiej zlecenie na wyprodukowanie 1606 samochodów VW Caddy. Jak poinformował Piotr Danielewicz,rzecznik spółki, zamówienie realizowane jest na podstawie umowy z2008 r., będącej efektem wygranego przetargu przez markę Volkswagen SamochodyUżytkowe.

 

Użytkowe Volkswagena sprzedają się coraz lepiej

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zanotowała w pierwszym kwartalebieżącego roku wzrost sprzedaży. Na świecie w tym okresie sprzedano 88 900lekkich samochodów użytkowych. To oznacza, że auta Volkswagenasprzedają się o blisko 14 procent lepiej niż w tym samym okresie w rokuubiegłym.

 

Nowy szef spółki Volkswagen Poznań

Michael Kleiß  (48 lat) przejmie 1 sierpnia br. funkcję prezesaspółki Volkswagen Poznań, zastępując Jensa Ocksena, któryprzechodzi do Hanoweru gdzie w marce Volkswagen Samochody Użytkowe przejmieodpowiedzialność za obszar produkcji.

 

Wzrost sprzedaży Volkswagen Samochody Użytkowe

W 2010 roku marka Volkswagen Samochody Użytkowe sprzedała na świecie 435 600lekkich pojazdów użytkowych. W porównaniu z 2009 rokiem sprzedażwzrosła o 22,8 procent. Najlepiej sprzedającym się modelem była seria T5 -Transporter, Caravelle, Multivan i California. Światowa sprzedaż typoszereguT5 wzrosła o 27 procent, do 148 000 sztuk.

 

Nowy Crafter

Volkswagen Crafter jest jednym z najlepszych samochodów w segmencie autdostawczych do 3,5 tony.Jego nowoczesne, 4-cylindrowe silniki TDI dbają oniewielkie zużycie paliwa i niskie koszty eksploatacji oraz o przyjemniejsząjazdę i większą ładowność. Nowy Crafter jest nawet o 33 procentoszczędniejszy od poprzednika. Najbardziej ekonomiczna wersja wyposażona jestw silnik bi-turbo, spala tylko 7,2 l na 100 km i dzięki momentowi obrotowemu owartości 400 Nm zapewnia dynamiczną jazdę.

 

Amarokiem dookoła świata

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe po raz kolejny wspomaga walkę z wirusemHIV. W dziesiątą rocznicę World AIDS Awareness Expedition (WAAE) Volkswagenudostępnił aktywiście walczącym z HIV - Joachimowi Franzowi pięćAmaroków ze specjalnym wyposażeniem.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA

Na trwającej do 35 września Międzynarodowej Wystawie Samochodowej IAA, markaVolkswagen Samochody Użytkowe przedstawia nowości: Multivana BlueMotion, CaddyEdition 30 i Amaroka z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Tenpickup także z automatyczną przekładnią będzie wyznaczał standardy wdziedzinie zużycia paliwa, komfortu jazdy i możliwości terenowych.

 

Crafter 4MOTION

Nowy Volkswagen Crafter z mocnymi i oszczędnymi czterocylindrowymi silnikamiTDI dostępny jest w salonach od połowy 2011 roku. Niebawem ofertę wzbogaciwersja 4MOTION z napędem na wszystkie koła firmy Achleitner, którabędzie mogła poruszać się także w bardzo trudnym terenie.

 

Medalistka olimpijska ambasadorem użytkowych Volkswagenów

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasieRS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Specjalnieskonfigurowany Volkswagen Caravelle Comfortline ma jej pomóc wprzygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Samochody Uzytkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017