Wyszukiwałeś:

Volkswagen X

Samochody X

Uzytkowe X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volkswagen Samochody Uzytkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Volkswagen - polkowicki silnik

W zakładzie Volkswagen Motor Polska produkuje się dziennie ponad 2200silników. Firma od kilku lat należy do czołówki polskicheksporterów. Wartość ubiegłorocznego eksportu wyniosła blisko 4miliardy zł, a nakłady poniesione dotychczas na inwestycje zamknęły siękwotą ponad miliarda zł.

 

Rekordowe wyniki Samochodów Użytkowych Volkswagen

Marka Samochody Użytkowe Volkswagen odnotowała wzrost sprzedaży w skaliświatowej lekkich i ciężkich samochodów użytkowych o 13,2 procenta,osiągając pułap 216 133 i potwierdzając tym samym rekordowy rezultat wodniesieniu do okresu styczeń- maj w latach poprzednich.

 

Tańsze użytkowe Volkswageny

Obniżki cen, jakie ostatnio można zaobserwować u sporej liczby mareksamochodowych, dotknęły także i Samochody Użytkowe Volkswagena. Dodatkowowzmocniona została oferta rabatowa dla wersji wyposażenia Silverline iGoldenline.

 

Premiery samochodów użytkowych Volkswagena na IAA w Hannoverze

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje liczne nowości nategorocznej, 62-giej wystawie samochodów użytkowych IAA, którarozpocznie się 25 września. Obok studyjnej wersji pierwszego pickupa, pokazanyzostanie Caddy z napędem na 4 koła oraz prototypowy Caddy PanAmericana.

 

Volkswagen na plusie mimo kryzusu

W pierwszych dziesięciu miesiącach bieżącego roku marka Volkswagen w Polscezanotowała wzrost sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłymroku aż o 16,21 procent. W skali globalnej niemiecki koncern przekazał swoimklientom 5,29 miliona samochodów, co oznacza wzrost o +2,8 procent.

 

Pół miliona użytkowych Volkswagenów

W ubiegłym roku niemiecki koncern Volkswagen po raz w pierwszy w historiisprzedał ponad pół miliona pojazdów użytkowych. Największąpopularnością cieszył Transporter.

 

Użytkowe Volkswageny tańsze o VAT

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe posiada w swojej ofercie szeroką paletęmodeli, które w świetle obowiązujących przepisów, umożliwiająklientom ubieganie się o pełen odpis podatku VAT.

 

30 lat Transportera T3

Trzecia generacja Transportera świętuje swoje 30-lecie. Premiera TransporteraT3 odbyła się W maju 1979 roku. Jednak podobna do poprzednie generacji byłajedynie koncepcja konstrukcyjna nowego auta, z silnikiem umieszczonym z tyłupojazdu. Nazwa T3 nie jest, wbrew obiegowej, opinii tylko zwyczajowa. Błąd tenbierze się z mylenia tego określenia z nazwą Typ 3. Pełna nazwa tejgeneracji to Typ 2 T3.

 

VW: Odliczenia VAT znowu w pełnej wysokości

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe posiada w swojej ofercie szeroką paletęmodeli, które w świetle obowiązujących przepisów, umożliwiająklientom ubieganie się o pełen odpis podatku VAT.

 

Milion Transporterów T5

Wczoraj w fabryce Volkswagena w Hanowerze wyprodukowano milionowego TransporteraT5. Jest to wersja furgon z silnikiem wysokoprężnym 1.9 TDI o mocy 62 kW wkolorze czerwonym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volkswagen Samochody Uzytkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017