Wyszukiwałeś:

Volt

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volt

Spróbuj też wyszukać: ceny volta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Chevrolet na prąd

Już sama nazwa mówi prawie wszystko. Koncepcyjny Chevrolet Volt musimieć coś wspólnego z elektrycznością i tak jest też wrzeczywistości. Auto to ma wyeliminować do minimum liczbę wizyt na stacjachbenzynowych.

 

Technika: Problem Volta z prądem

Jeszcze niedawno wiele spekulacji krążyło wokół projektu o nazwie ChevroletVolt. Koncern GM zamierzał bowiem wykorzystać najlepszą, dostępnątechnologię pozwalającą magazynować energię elektryczną w akumulatorach.

 

Elektryczny Chevrolet Volt w wersji produkcyjnej

Koncern General Motors zaprezentował oficjalne zdjęcie drogowej wersjiChevroleta Volt - pierwszego modelu produkcyjnego zasilanego akumulatorami.

 

W pełni elektryczny Chevrolet Volt

100-lecie koncernu General Motors było okazją do pierwszej prezentacjiprodukcyjnej już wersji modelu Chevrolet Volt. W Europie auto to pokazanezostanie przy okazji październikowych targów w Paryżu.

 

Chevrolet Volt już nagrodzony

Choć jeszcze nie trafił do sprzedaży, już zbiera pierwsze nagrody. ChevroletVolt zdobył za swą innowacyjną technologię pierwszą nagrodę w kategoriirozwiązań przyjaznych środowisku podczas 24. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacji w Paryżu.

 

Chevrolet Volt z...eBaya?

Jakiś czas temu w związku z kryzysem w branży pojawiła się plotka o tym,że koncern General Motors zamierza sprzedawać swoje samochody poprzez słynnyamerykański portal aukcyjny, eBay. Z początku traktowano tą informację zprzymrużeniem oka.

 

Zaledwie 1,2 l/100 km!

Jak wykazują obecne testy, średnie spalanie w jeździe po mieście tego modeluma wynosić tylko 1,2 l/100 km. Co więcej, nawet nieco ponad 60kilometrów będzie można pokonać nie zużywając nawet kropli benzyny.To elektryczny Chevrolet Volt, którego pierwsze egzemplarze trafią dosprzedaży pod koniec przyszłego roku.

 

Volt: w sprzedaży w 2010, w Europie w 2011

Jeszcze nieco ponad pół roku trzeba będzie poczekać na debiut rynkowyelektrycznego Chevroleta Volta. W drugim półroczu 2010 Volt pojawi sięnajpierw w Kalifornii, a następnie sukcesywnie będzie wprowadzany w innychregionach kraju.

 

700 mln USD na Volta

General Motors zainwestuje kolejne 336 milionów dolarów w zakładymontażowe Detroit-Hamtramck w celu uruchomienia już w przyszłym rokuprodukcji Chevroleta Volta. Łączne nakłady na ten model sięgną już 700 mlndolarów.

 

Chevrolet Volt w komórce

Elektryczny Chevrolet Volt został zintegrowany z najnowocześniejszymitechnologiami. Użytkownicy samochodu będą mieli z nim stałą łącznośćdzięki oprogramowaniu na telefonie komórkowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017