Wyszukiwałeś:

Volvo X

FH X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo FH

Spróbuj też wyszukać: reflektor lampa przeciwmgielna punto evo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Volvo Trucks: 1000 ciężarowek do Węgier

Firma Volvo Hungary Trading and Services Kft - węgierski oddział Volvo Trucks- otrzymała, od działającej w branży transportowo-logistycznej firmyWaberer's Optimum Solution, zamówienie na 1000 sztuk samochodów ciężarowychVolvo. Dostawy pojazdów mają nastąpić w okresie 3 lat.

 

Urodzinowe specjały Volvo

Z okazji 80. urodzin firmy Volvo, Volvo Trucks przedstawia specjalne,jubileuszowe wersje pojazdów Volvo FH i Volvo FH16. Obok specjalnych zmian wewnętrzu obu modeli szwedzki producent postawił tradycyjnie na nowatorskiesystemy bezpieczeństwa.

 

Zapowiedź nowej serii Volvo FH

Latem 2008 r. Volvo Trucks zaprezentuje w Europie nową generacjęsamochodów ciężarowych o dużej ładowności. Daleko idąceudoskonalenia są obecnie wprowadzane zarówno w Volvo FH, najlepiejsprzedającym się modelu Volvo w segmencie pojazdów długodystansowych,jak i we flagowym Volvo FH16.

 

Prawie jak w domu - nowe kabiny Volvo

Nowe wnętrza kabin samochodów ciężarowych Volvo FH i FM zostałyzaprojektowane w oparciu o opinie kierowców i firm transportowych, zmyślą o stworzeniu środowiska pracy charakteryzującego się optymalnąfunkcjonalnością, przestronnością i komfortem.

 

Duże zamówienie dla Volvo Trucks na Węgrzech

Firma Volvo Hungary Trading and Services Kft - węgierski oddział Volvo Trucksoraz działającą w branży transportowo-logistycznej firma Waberer’sOptimum Solution, podpisały ramową umowę dotyczącą 1500 sztuksamochodów ciężarowych Volvo.

 

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

30 lat Globetrottera

Kiedy wprowadzono kabinę Globetrotter na rynek, Volvo liczyło na sprzedażkilkuset sztuk rocznie. Ale ten niszowy, jak początkowo sądzono, produktszybko okazał się być sukcesem. W tym roku, 30 lat od jego premiery rynkowej,dziewięć spośród dziesięciu nowych samochodów ciężarowychVolvo FH to pojazdy z kabiną Globetrotter. Teraz, dokładnie tak jak na samympoczątku, główne elementy, na których opiera się koncepcjakabiny Globetrotter to środowisko kierowcy i komfort w kabinie na światowympoziomie.

 

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo FH".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017