Wyszukiwałeś:

Volvo X

Polska X

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Volvo Polska

Spróbuj też wyszukać: koparkoładowarki volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Volvo 8700 z Wrocławia

Koncern Volvo, który jest jednym z największych światowychproducentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszynbudowlanych podjął decyzję o przeniesieniu całej produkcji autobusu model8700 do swojej fabryki we Wrocławiu.

 

Volvo wspiera "Misia Ratownika"

Firma Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe od latwspółpracuje ze Stowarzyszeniem „Misie Ratują Dzieci”. Wtym roku, realizowany przez Stowarzyszenie projekt Misia Ratownika, polegającyna wyposażaniu pojazdów służb ratowniczych w maskotki Misia Ratownika,Volvo sponsoruje w województwie mazowieckim.

 

5-tysięczne Volvo z Wrocławia

Z linii produkcyjnej wrocławskiej fabryki należącej do koncernu Volvo,zjechał 5-tysięczny autobus Volvo 8700LE. Niskowejściowy autobusmiędzymiastowy trafił do niemieckiej firmy KVG Stade. Zgodnie ze strategiąVolvo, cała produkcja modelu 8700 jest skoncentrowana we Wrocławiu.

 

Zmiany w serwisie Volvo Trucks w Torzymiu

W wyniku porozumienia, zawartego pomiędzy Volvo Polska Oddział SamochodyCiężarowe oraz ZHU Józef Skrzypa, autoryzowany punkt serwisowy VolvoTrucks w Torzymiu został z dniem 1 stycznia br. przejęty przez przejęta przezZHU Józef Skrzypa.

 

Nowy prezes Volvo w Polsce

Arkadiusz Nowiński obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Volvo Auto Polska.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

Volvo testuje w Londynie nową hybrydową śmieciarkę

Volvo Trucks wprowadza na rynek udoskonaloną wersję pierwszej na świecieśmieciarki z napędem hybrydowym. Po półtora roku testóweksploatacyjnych, z doskonałymi wynikami, na rynek trafia zmodernizowanysamochód ciężarowy, wyposażony w nowe podzespoły i oprogramowanie.Nowa śmieciarka będzie testowana przez Veolia Environmental Services w centrumLondynu.

 

Diesel+metan=nowe silniki Volvo

Volvo Trucks będzie pierwszym producentem dysponującym wydajnym silnikiemwysokoprężnym zasilanym mieszanką metanu i oleju napędowego. Silnik spełniarygorystyczną normę emisji spalin Euro 5, obowiązującą od jesieni 2009 r.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Volvo Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017