Wyszukiwałeś:

Voyager

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Voyager

Spróbuj też wyszukać: voyager dizel SEAT LEON voyager 2 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Milion aut Chrysler Group "Made in Europe"

Już milion samochodów marek Jeep oraz Chrysler wyprodukowanych w austriackiejfabryce Magna Steyr trafiło na europejski rynek.

 

Tylko dwie gwiazdki Voyagera

Kolejne cztery modele (Chrysler Voyager, Chevrolet Captiva, Volkswagen Eos orazVolvo C30) poddane zostały testom zderzeniowym EuroNCAP. Najgorzej wypadł wnich Voyager, który zdobył zaledwie dwie gwiazdki.

 

2 czy 4 gwiazdki Voyagera?

Wczoraj informowaliśmy o bardzo słabym wyniku (dwie gwiazdki), jaki podczasostatniej fazy testów zderzeniowych uzyskał Chrysler Voyager. Okazujesię, iż całkowicie odmiennie wypadła podczas tych samych testówwersja z kierownicą po lewej stronie.

 

Chrysler i Dodge na jednej linii

W fabryce St. Louis Asembly Plant (Fenton, stan Missouri) ruszyła produkcjanowych pojazdów Dodge Grand Caravan, Dodge Grand Caravan Cargo Van, ChryslerGrand Voyager oraz Chrysler Town & Country. Wszystkie wytwarzane są na jednejlinii montażowej.

 

Chrysler Grand Voyager: Numer 5

Niewielu amerykańskich producentów chce dziś kontynuować produkcjęwielkich vanów. Z segmentu powoli wycofuje się między innymi Ford (tenamerykański) i General Motors. Ale nie Chrysler. Od początku bieżącego rokumarka sukcesywnie wprowadza na kolejne rynki już piątą generację modeluGrand Voyager. W Polsce Chrysler chce dzięki tej edycji powrócić nafotel lidera klasy MPV.

 

Jubileuszowy Grand Voyager

Z okazji 25-lecia stworzenia pierwszego minivana Chrysler zademonstruje nawystawie w Paryżu specjalną, jubileuszową wersję 25th Anniversary Editionswojego flagowego minivana - Grand Voyagera.

 

Grand Voyager bez VAT!

Chrysler Polska jako jedna z pierwszych firm działających na polskim rynkudostosowała się do wyroku ETS w sprawie odliczania podatku VAT od kupowanychprzez przedsiębiorców samochodów osobowych.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017