Wyszukiwałeś:

W12

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: W12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Audi A8 L z silnikiem 12-cylindrowym

Prezentując wydłużoną wersję modelu A8 Audi przedstawił najbardziejsportową luksusową limuzynę. Dwanaście cylindrów, 450 KM (331 kW) i 580 Nm– wzrost o 30 KM i 20 Nm w porównaniu z poprzednikiem – oznaczaniezwykłą moc i doskonałe osiągi.

 

Touareg zapowiedzią mocniejszych VW

Volkswagen zaprezentował na wystawie w Paryżu najmocniejszą wersję modeluTouareg, który dzięki 12-cylindrowemu silnikowi przyspiesza do setki wniecałe 6 sekund.

 

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Znana cena nowego Bentleya

Producent luksusowych samochodów marki Bentley podał do publicznejwiadomości cenę, jaką trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczemnajnowszego produktu marki - modelu Continental Flying Spur.

 

650-konny Golf!

Jeszcze nigdy Volkswagen Golf GTI nie był tak mocny, tak szybki i tak szeroki.Prawdziwie wyścigowe auto przygotowali dla swoich fanów inżynierowieVolkswagena. Pod maską Golfa GTI W12 znalazł się silnik o mocy aż 650 konimechanicznych.

 

Oszczędniejszy, szybszy i bardziej ekologiczny

Nowa generacja Phaetona nadchodzi wielkimi krokami. Oficjalna premiera auta,którego płyta podłogowa posłużyła do zbudowania Bentleya Spur, odbędziesię już we wrześniu tego roku. Producent zapowiada wiele pozytywnych zmian.

 

Lekki tuning Bentleya

Ostatnimi czasy utarło się, że najczęstszymi klientami marki Bentley sągwiazdy piłki nożnej. Oczywiście bardziej konserwatywnym klientom markiniekoniecznie musi się to podobać. Dlatego firma Projekt Kahn przygotowałapakiet, który dodaje modelowi Flying Spur sporo wyjątkowości.

 

621 KM i wiatr we włosach

Do premiery kolejnego superkabrioletu marki Bentley pozostało jeszcze trochęczasu. Niecierpliwi mogą jednak zobaczyć jak będzie się prezentowaćsamochód, dzięki artystycznej wizualizacji.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017