Wyszukiwałeś:

WOSP

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WOSP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Hyundai dla WOŚP

Hyundai Motor Poland przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyterenowy model Santa Fe, który pomoże w ratowaniu życia dzieci poszkodowanychw wypadkach i nauce udzielania pierwszej pomocy.

 

Hyundai w czołówce SUV

Hyundai ugruntował mocną pozycję w segmencie samochodów SUV w Europiezdobywając 11,4 procent rynku i zajmując 3. miejsce w rankingu sprzedaży.Pojazdy rekreacyjne marki Hyundai nabyło w ubiegłym roku prawie 100 tysięcyklientów na Starym Kontynencie.

 

Kangoo dla WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, prowadzona przez JerzegoOwsiaka, zakupiła 20 samochodów Renault Kangoo. Pojazdy będąwykorzystywane w codziennej działalności hospicjów dziecięcych wcałej Polsce. Uroczyste przekazanie aut nastąpi 10 stycznia 2010 roku podczasXVIII Finału WOŚP.

 

BMW Z4 dla Wielkiej Orkiestry

Stowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, przekazałoWielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy BMW Z4 Coupe. Auto oddane na licytacjęjest ostatnim egzemplarzem tej serii, który zjechał z taśmyprodukcyjnej. Wartość rynkowa tego wyjątkowego samochodu to około 200.000zł.

 

Ostatnie BMW Z4 sprzedane

Czerwone BMW Z4 Coupe, wystawione na aukcji Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy, zostało sprzedane. Samochód przekazany na rzecz WOŚP przezStowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, osiągnął sumę152 877 zł i w ostatnią sobotę trafił do właściciela.

 

Mercedes dla WOŚP

W ubiegłą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrałała już poraz dziewiętnasty. Do akcji dołączył się Mercedes-Benz przekazując narzecz fundacji Mercedesa Vito.

 

Bridgestone gra z WOŚP

Firma Bridgestone włączyła się w XIX Finał Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy. Przekazane na charytatywne aukcje gadżety firmowe z oryginalnympodpisem Roberta Kubicy sprzedane zostały za ponad 1800 zł.

 

Chopper dla WOŚP

Już za ponad miesiąc wystartuje jubileuszowy 20. Finał Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej Pomocy. Jubileuszowa zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚPbędzie wyjątkową m.in. dzięki ważnej licytacji.

 

Co ma wspólnego Owsiak i kasa z fotoradarów?

Pieniądze z fotoradarów, choć jest ich w tym roku zdecydowanie mniejniż pierwotnie zakładano, a dokładniej sposób ich dystrybucji sąprzedmiotem sporów, także naszych posłów. Swoją propozycjęrozwiązania tej kwestii przedstawiło także stowarzyszenie Kierowca.PL, zprezesem Włodzimierzem Zientarskim na czele.

 

Wylicytuj Citroena 2CV

Wciąż można licytować przedmioty na aucjach WOŚP. Jednym z nich jestCitroen 2CV, który brał udział w akcjach promocyjnych jednego zserwisów oferującego porównywarkę cen.  Samochód torównież jedna z głównych atrakcji wrocławskiego finału WOŚP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017