Wyszukiwałeś:

WRX X

STI X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: WRX STI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Nowa Impreza WRX w pakiecie STi

Japoński koncern Fuji Heavy Industries, producent samochodów marki Subaru, zaprezentował podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Tokio nowysamochód. Jest to długo oczekiwana wersja STi nowej generacji Subaru Imprezy.

 

EVO X vs. Impreza STi - pierwsze starcie

Niewiele czasu było potrzeba japońskim dziennikarzom aby w jednym miejscu otej samej porze doprowadzić do pierwszej konfrontacji dwóch odwiecznychrywali w nowych szatach: Mitsubishi Lancera EVO X i Subaru Impreza STi.

 

Subaru Impreza STi na ropę?

Wiele wskazuje na to, że powstanie wersja Subaru Impreza STi dla oszczędnych.Japońska marka podobno zastanawia się nad wprowadzeniem wysokoprężnejjednostki typu Boxer także do tej najmocniejszej serii modelu.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Subaru Impreza WRX 2009 będzie mocniejsze

W internecie pojawiły się informacje na temat Subaru Imprezy WRX w wersji narok 2009. Najważniejsza z nich dotyczy mocy kultowego Japończyka, którawzrośnie do 265 KM.

 

Subaru Impreza WRX STi z mocnym C

Japońskie Subaru jeszcze nie tak dawno świętowało debiut kultowej ImprezyWRX STi, a już w planach ma wprowadzenie podrasowanej wersji tego modelu.Skrót Spec. C ma symbolizować jeszcze większe sportowe doznania.

 

Subaru Impreza STi: VIDEO-TEST

Szybki, unikatowy, a ponadto w najnowszej wersji pozwala także bez problemuumieścić w bagażniku dziecięcy wózek. Video-test najnowszego SubaruImpreza STi to nasz skromny, mikołajkowy prezent dla Was, Drodzy Czytelnicy.Choć o stylistyce tego samochodu mówiło się wiele różnych,mniej lub bardziej pochlebnych słów, to sądzimy, że większość zkierowców chciałaby pod poduszką znaleźć kluczyki do tegoniebieskiego myśliwca.

 

Impreza marzeń?

Wygląd najnowszej wersji rajdowej legendy - Subaru Imprezy STi, do tej porybudzi mieszane uczucia. A co można powiedzieć o projekcie tego modelu,przygotowanego przez znanego szwedzkiego designera Larsa Martenssona? Naszymzdaniem Subaru powinno go zatrudnić!

 

Subaru Impreza STi z karbonową czapką

Specjaliści z Subaru Tecnica International (STi) z okazji targówsamochodowych w Tokio przygotowali karbonową wersję legendarnego modelu SubaruImpreza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "WRX STI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017