Wyszukiwałeś:

Wagon X

R X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wagon R

Spróbuj też wyszukać: suzuki splash berlingo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Kirchhoff inwestuje obok Opla

Firma Kirchhoff Polska Assembly wybuduje na terenie Katowickiej SSE zakładr>produkujący metalowe elementy nadwozia. Inwestycja pochłonie do połowy 2007r>r. co najmniej 37 ml zł, a zatrudnienie znajdzie około 200 osób.

 

2,5 mln Suzuki Wagon R

Obecny lider segmentu mini na japońskim rynku - Suzuki Wagon R - po ponad 12,5r>latach od swojego debiutu osiągnął sprzedaż 2,5 miliona egzemplarzy.

 

Suzuki Splash za rok

Jeszcze rok temu, na targach w Paryżu, Suzuki Splash prezentowany był jakor>model koncepcyjny. W tym roku we Frankfurcie pojawi się już wersjar>produkcyjna, która w sprzedaży w trzech wersjach silnikowych dostępna będzier>od wiosny 2008 r.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięr>prezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymr>rynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzar>Oceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSr>Wagon.

 

15 milionów samochodów

Pod koniec ubiegłego tygodnia zakłady produkcyjne Suzuki Motor Corporation wr>mieście Kosai wyprodukowały swój 15-milionowy samochód.r>Jubileuszowym modelem był Wagon R.

 

Kia cee'd SW: Bardziej Sporty, czy bardziej Wagon?

Kiedy przed ponad rokiem na polskim rynku debiutowała Kia cee'd w wersjir>hatchback, mało kto się spodziewał tak dobrego przyjęcia. A jednak. Kiedyr>więc pod koniec ubiegłego roku pojawiła się wersja kombi (SW), można byłor>liczyć na równie podobne ciepłe przyjęcie.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejr>prezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięr>wiosną przyszłego roku.

 

Wyciek zdjęć nowego Legacy

Jeden z japońskich magazynów motoryzacyjnych ujawnił kilka dni temur>pierwsze zdjęcia nowego Subaru Legacy Wagon. Samochód trafi na rynekr>dopiero w 2010 roku.

 

E63 AMG Wagon pod osłoną nocy

Im bliżej targów we Frankfurcie, tym więcej doniesień ze światar>zakamuflowanych prototypów. Jeden z zagranicznych reporterówr>uchwycił w kadrze nowe, ekstremalne kombi Mercedesa, czyli E63 AMG Wagon.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wagon R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017