Wyszukiwałeś:

Waldemar X

Pawlak X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Waldemar Pawlak

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Rozmawiali o przemyśle motoryzacyjnym

Polska jest ważnym europejskim dostawcą silników i innychkomponentów na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. O inwestycjach wbranży motoryzacyjnej i problemach producentów rozmawiano na spotkaniu wMinisterstwie Gospodarki.

 

Ruszyła produkcja Forda Ka w Tychach

W tyskich zakładach Fiat Auto Poland rozpoczęła się zapowiadana od dawnaprodukcja nowego Forda Ka. 25 września 2008 roku podczas uroczystej ceremonii,z linii produkcyjnej zjechała pierwsza partia małych Fordów. Roczniefabrykę ma opuszczać 120 tys. nowych aut.

 

Kolejny zakład Toyoty w Wałbrzychu

Oddano do użytku nowy zakład produkcyjny należący do Toyota MotorManufacturing Poland w Wałbrzychu. W nowej, trzeciej wałbrzyskiej fabryceToyoty produkowane będą sześciobiegowe skrzynie biegów do modeliAvensis, Auris, Corolla Verso oraz Yaris.

 

Prawie 3 mln zł wsparcia dla Nidec

Japońska firma Nidec Motors zainwestuje w Polsce blisko 56,3 mln zł. Nowafabryka silników i napędów elektrycznych dla branżymotoryzacyjnej otrzymała właśnie wsparcie od rządu w wysokości 2,9 mln zł.

 

Rozmawiali o przyszłości przemysłu motoryzacyjnego

Ochrona środowiska to ważny temat dla branży motoryzacyjnej, dlatego teżrozwiązania ekologiczne w polskiej motoryzacji były jednym z głównychproblemów poruszanych podczas II Kongresu Flotowego Polskiego ZwiązkuWynajmu i Leasingu Pojazdów.

 

Rząd wesprze motoryzację

Wicepremier Waldemar Pawlak zapowiedział, że Ministerstwo Gospodarki jeszcze wgrudniu bieżącego roku przedstawi projekt pierwszych działań mających nacelu wsparcie motoryzacji. Branża mocno dotknięta ogólnoświatowymkryzysem potrzebuje radykalnych zmian.

 

GM w Ministerstwie Gospodarki

Najważniejsze problemy branży samochodowej w obecnej sytuacji gospodarczejbyły tematem rozmowy wicepremiera Waldemara Pawlaka z przedstawicielamikoncernu General Motors Europe (GME). Spotkanie odbyło się 8 kwietnia br. wMinisterstwie Gospodarki.

 

Pawlak ratuje zwalnianych w Sumitomo

1,2 tys. pracowników Sumitomo żąda odszkodowań za utracone miejscapracy. Według informacji Pulsu Biznesu z odsieczą fabryce idzie wicepremierWaldemar Pawlak.

 

Pawlak w Bawarii rozmawiał o Oplu Gliwice

Sytuacja koncernu General Motors i stan rozmów międzyrządowych na tematprzyszłości sektora motoryzacyjnego w Europie były tematem rozmowywicepremiera Pawlaka z z federalnym ministrem gospodarki i technologiiKarlem-Theodorem Freiherr zu Guttenbergiem w Norymberdze.

 

Z premierem Pawlakiem o problemach polskiej motoryzacji

Kwestie związane z pełnym odliczeniem VAT, zastąpienie akcyzy przez podatekekologiczny oraz leasing konsumencki to najczęściej pojawiające się problemybranży motoryzacyjnej, które również pojawiły się przy okazjispotkania premiera Pawlaka z przedstawicielami branży motoryzacyjnej w naszymkraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Waldemar Pawlak".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017