Wyszukiwałeś:

Walter X

R X

hrl X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Walter R hrl

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Legendarny kierowca powróci na legendarną trasę

"Race to the Clouds" to najstarszy wyścig górski odbywającyr>się w amerykańskim stanie Colorado. Szczyt Pikes Peak zdobywało wielu, aler>nie wielu może pochwalić się rekordem wjazdu na tę górę. W tym rokur>jeden z rekordzistów, Walter Rohrl jeszcze raz zmierzy się z piekielnąr>trasą.

 

Elektryczny prototyp powalczy o rekord

Tegoroczna edycja "Wyścigu do Chmur" zapowiada się bardzo ciekawie.r>W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że w Colorado pojawi się r>Walter Röhrl w swoim Audi Sport quattro S1 by ponownie pokonać trasę z r>okazji 25-lecia pobicia rekordu. W tym tygodniu pojawiła się jeszcze bardziejr>ciekawa informacja.

 

"Złote kierownice" rozdane

Właśnie poznaliśmy zwycięzców w plebiscycie "Goldenesr>Lenkrad", jednym z bardziej popularnych konkursów motoryzacyjnych nar>niemieckim rynku, organizowanym przez magazyny Bild am Sonntag oraz AutoBild.

 

Quattro, czyli Audi - Audi, czyli quattro

Choć nie każdy średnio zorientowany w tematyce motoryzacyjnej będzier>potrafił dokładniej zdefiniować pojęcie quattro, to jednak raczej każdyr>bezbłędnie wskaże, z jaką marką się ta nazwa wiąże. Quattro tor>oczywiście Audi - swego czasu także model o takiej nazwie, ale przeder>wszystkim technologia napędu na cztery koła.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,r>które producent samochodów może zapisać na swoje konto. Terazr>Porsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Audi TT Coupe RS: Biały kruk

Zazwyczaj to dobry wybór dla stylistów fryzur lub córekr>bogatych ojców. Jednak w przypadku tego Audi TT, warto jest najpierwr>zainwestować w kurs doskonalenia techniki jazdy.

 

Audi S1 Sportback: Piętno legendy

Z oznaczeniem S1 do tej pory kojarzył mi się jeden samochód –r>Audi Sport quattro S1. To tym monstrum Walter Röhrl w 1987 roku pobiłr>rekord Bobby'ego Unsera na górze Pikes Peak. Monstrum to słowo klucz nar>dziś. Współczesne S1 do potworów nie należy, ale na drodzer>przestraszy niejednego konkurenta.

 

Walter Röhrl rozbił Porsche 918 Weissach

W tym tygodniu zakończyła się produkcja hiperauta Porsche, modelu 918r>Spyder. Każdy z egzemplarzy wart jest miliony, a jeden z nich uszkodziłr>legendarny kierowca rajdowy, Walter Röhrl. Najlepszym się zdarza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Walter R hrl".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018