Wyszukiwałeś:

Warszawa X

223 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Warszawa 223

Spróbuj też wyszukać: warszawa 224

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Drogi i kolej z Funduszu Spójności

W ramach Funduszu Spójności zostanie sfinansowanych 19 projektówdrogowych o łącznej wartości ponad 1 652 mln euro oraz 17 projektówkolejowych o wartości ponad 1 223 mln euro.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Pozwolenie na Trasę WZ w Sylwestra

31 grudnia br. wojewoda pomorski przekaże zgodę na realizację inwestycjidrogowej pod nazwą „Budowa Trasy W-Z w mieście Gdańsku”.Długość odcinka wynosi 2 km 223 m, z wyłączeniem węzła„Karczemki”.

 

Fiat Seicento do muzeum

Jeden z ostatnich wyprodukowanych egzemplarzy modelu Fiat 600, wcześniejznanego jako Seicento, trafił do warszawskiego Muzeum Techniki.

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

Po raz pierwszy w historii na nasz redakcyjny parking zajechało auto,które pozostanie na nim dłużej niż standardowy tydzień. Rozpoczynamypierwszy w dziejach mojeauto.pl test długodystansowy, którego bohateremjest najbardziej popularny model ostatnich czasów na polskim rynku, czyliSkoda Octavia, w dość nietypowej wersji Combi RS.

 

Skoda Yeti: Wycieczka na frankfurterki

Po targach we Frankfurcie pozostało już tylko ledwo ulotne wspomnienie.Wszystkie debiutujące tam nowości przedstawiliśmy również i nanaszych stronach, jednak pozostało nam jeszcze do zaprezentowania jedno auto.Mowa tu o Skodzie Yeti 2,0 TDI 4x4 DSG, którym to modelem ekipa naszejredakcji miała przyjemność pokonać w okresie targowym sporo ponad 2 tysiącekilometrów.

 

Ikona popkultury w Meksyku

Poprzednia generacja Garbusa - New Beetle - debiutowała na rynkach 13 lat temu.Ja miałem natomiast 11 godzin lotu z Paryża do stolicy PółwyspuJukatan - miasta Cancun, by przewertować informacje prasowe Volkswagena, wktórych niemiecki producent zarzeka się, że najnowsza generacja tegosamochodu, nie powinna już zajmować czołowych miejsc w plebiscycie "Gaycar of the year". The Beetle, bo tak brzmi ksywa nowej serii"chrząszcza", ma teraz trafiać w gusta przeciętnych mężczyzn.Nieprzeciętnych kobiet także. Ale po kolei.

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Tour de Pologne - gdzie nas czekają utrudnienia

W najbliższą niedzielę rusza 72. edycja wyścigu Tour de Pologne,największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Trasa wyścigu będzie wiodłaprzez trzy województwa. Zobacz, na których drogach i w jakie dnimożesz napotkać utrudnieniami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Warszawa 223".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017