Wyszukiwałeś:

Warszawa

. Znaleziono 479 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Warszawa

Spróbuj też wyszukać: warszawa m20 samochod warszawa warszawa auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 479 wszystkich):

Trasa Siekierkowska

Z początkiem października Warszawa złożyła wniosek o dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu "BudowaTrasy Siekierkowskiej odcinek IIB od węzła Bora Komorowskiego do ulicyPłowieckiej".

 

Za sześć lat ekspresówka Warszawa-Białystok

Za sześć lat kierowcy będą mogli jeździć na trasie Warszawa - Białystokdwujezdniową drogą ekspresową S-8. Jej budowa ma być prowadzona w latach2006-2012, a całość ma kosztować 3,5 mld zł! Za niespełna dwa latarozpocznie się budowa na trasie do Jeżewa.

 

Warszawa: Znikną korki na Puławskiej

GDDKiA O/Warszawa wyłoniła wykonawcę prac przy przebudowie ul. Puławskiej naodcinku granica m. Warszawa – ul. Energetyczna w Piasecznie. Pracerozpoczną się w marcu i zakończą w grudniu tego roku. Do finansowaniainwestycji o wartości 55 mln zł dołączyły się sąsiadujące centrahandlowe – Auchan (15 mln zł) i The Outlet Company (3 mln zł).

 

Warszawa: S8 przez Bemowo

Jest już decyzja pozwalająca na budowę drogi ekspresowej S-8, którabędzie przedłużeniem Trasy Armii Krajowej w kierunku Poznania. Budowa jednejz najdroższych tras stolicy rozpocznie się jeszcze w tym roku. Jeżeli niebędzie żadnych opóźnień w harmonogramie, nową drogą ekspresowąpojedziemy w 2010 roku.

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

‘Warszawa zdąży na Euro 2012’

„Przez najbliższe dwa lata Warszawa będzie wielką budową. Ale potembędzie lepiej. Warszawa zdąży na Euro 2012” – zapewniłaprezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas briefingu.

 

Warszawa: przetarg na Poleczki

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisał przetarg w wyniku,którego ma zostać wyłoniony wykonawca modernizacji ulicy Poleczki.

 

Warszawa: Remont wiaduktu zgodnie z planem

Od początku czerwca bieżącego roku trwa remont wiaduktu w ciągu ulicyPowązkowskiej w Warszawie. Prowadząca prace firma Skanska zdążyła jużzgodnie z harmonogramem przeprowadzić frezowanie nawierzchni ulicyPowązkowskiej.

 

Warszawa – sezon frezowań ruszył

Pełną parą ruszyły weekendowe odnowy nawierzchni w Warszawie. ZarządDróg Miejskich otrzyma dodatkowe 40 mln zł na remonty ulic. Miastochciałoby w tym roku wykonać odnowy nawierzchni przynajmniej 100 km ulic.

 

Warszawa: utrudnienia na al. Solidarności

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują prace przy modernizacji linii kolejowejWarszawa-Gdynia. Od tego tygodnia rozpoczną montaż drugiego nowego wiaduktunad al. Solidarności. Konieczne będzie zamknięcie dla ruchu samochodowegojednej jezdni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017