Wyszukiwałeś:

Warszawa

. Znaleziono 2750 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Warszawa

Spróbuj też wyszukać: warszawa m20 samochod warszawa warszawa auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2750 wszystkich):

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Wschodnia obwodnica Warszawy przez Wesołą

Wschodnia Obwodnica Warszawy pobiegnie przez Wesołą – taki wariantwskazała minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka. Ostateczną decyzjęw sprawie obwodnicy podejmie wojewoda mazowiecki.

 

"Zielone światło" dla Wschodniej Obwodnicy Warszawy

W piątek 19 października Wojewoda Mazowiecki Jacek Sasin podpisał decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach zgody na budowę Wschodniej Obwodnicy Warszawyna odcinku od węzła Marki do węzła Lubelska.

 

Warszawa: O krok bliżej do Mostu Północnego

Wojewoda Mazowiecki wydał postanowienie uzgadniające środowiskoweuwarunkowania dla inwestycji związanej z budową Trasy Mostu Północnegow Warszawie. Postanowienie to umożliwi szybkie wydanie decyzji środowiskowej iprzyspieszenie budowy drogi.

 

Półmetek Mostu Północnego w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego w Warszawie to inwestycja oczekiwana odlat. Odcinek 4,3 km komfortowej trasy poprawi komunikację między prawo - alewobrzeżną częścią stolicy i zapewni połączenie Białołęki zBielanami. Budowa pierwszego odcinka Trasy Mostu Północnego - od węzłaz ulicą Modlińską do węzła z ulicą Pułkową – rozpoczęła się 3czerwca 2009 roku. Dzisiaj prace są na półmetku. W ubiegłym miesiącupodpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego Młociny. Unijne dofinansowanie wysokości 374,6 mln zł wesprzewarszawską inwestycję, bo całkowita wartość dwóch etapówprojektu wynosi aż ponad 1,15 mld zł. Prace potrwają do końca 2011 roku.

 

Rajd Monte Carlo znów wystartuje z Warszawy

Legendarny Rajd Monte Carlo do roku 1996 miał charakter zlotu gwiaździstego, azałogi startowały z różnych miast Europy oraz AfrykiPółnocnej. Dwadzieścia razy w latach 1959 - 1979 punktem startowymbyła Warszawa. Do tej chlubnej tradycji powraca Rallye Monte-Carlo Historique.Stolica Polski jest znów jednym z miast, w których rywalizacjęrozpoczną tym razem uczestnicy historycznej odmiany słynnego klasyka.

 

FSO Warszawa powraca!

Warszawa to jeden z najbardziej legendarnych samochodów jakie kiedykolwiek zjechały z taśmy produkcyjne w Fabryce SamochodówOsobowych w stolicy Polski. Następcy nie zobaczyliśmy nigdy, ale Warszawa M20 odradza się jako... zegarek!

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Wylotówka z Warszawy na Nowy Dwór Maz. pół roku przed czasem

Choć zakończenie prac przewidziano na czerwiec przyszłego roku, to jednakjuż dziś kierowcy mogą poruszać się przebudowaną drogą wojewódzkąnr 631, stanowiącą wylot z Warszawy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego.

 

Warszawa się cieszy - kolejna droga otwarta!

Wjazd i wyjazd z Warszawy drogą krajową nr 7 będzie teraz o wielełatwiejszy. Wczoraj otwarty został łącznik drogi ekspresowej S8Opacz-Paszków z krajową "siódemką", dziękiktóremu połączono węzeł Warszawa Janki z DK 7 w Sękocinie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017