Wyszukiwałeś:

Wi X

Fi X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wi Fi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

WLAN w Audi A8

Audi A8 jest pierwszym samochodem na świecie, który na życzenie już wfabryce może zostać wyposażony w hotspot WLAN – bezprzewodowy dostępdo internetu. Pasażerowie mogą równocześnie korzystać aż z ośmiuurządzeń wykorzystujących technologię WI-FI.

 

Wątek na forum: WLAN w Audi A8

Ależ wielki hicior wymyślili w audiku kupionym za 180 tysięcy w salonie. Kpina z publiczności. Toż ja i moi chłopcy na pokładzie równie wygodnego, a znacznie tańszego auta, od 2 lat na swoich 10 calowych Asusach eeePC i Nokiach E51 z wbudowanym interfejsem Wi-Fi (owym WLAN z Audi) z abonamentami...

 

Ultraluksusowy Mercedes Sprinter

Takiego Mercedesa Sprintera jeszcze nie było. Pewien dealer niemieckiej markina Manhattanie stworzył specjalną wersję o nazwie Grand Edition.

 

Kia KV7 prekursorem segmentu?

Pokazany właśnie w Detroit koncept Kii o nazwie KV7 ma reprezentować drogę,w którą podąży segment MPV, czyli małych vanów.

 

Internet w Focusie

Od 2012 roku Ford będzie oferował w europejskiej wersji Focusa system SyncMyFord Touch, który będzie posiadał łączność WiFi.

 

GEMINI w Jarocinie

W ubiegłym tygodniu w Jarocinie nastąpiło przekazanie 6 sztukautobusów AUTOSAN GEMINI zakupionych w drodze przetargu przezJarocińskie Linie Autobusowe  Sp. z o.o.

 

Dodge Dart sygnowany przez markę Mopar

Dodge przedstawił drugą, specjalną wersję modelu Dart. Tym razem auto otrzymało przydomek Mopar i zostało zmodyfikowane przez nadwornego tuneraamerykańskiej marki.

 

Mercedes GLC - nowa gwiazda wśród crossoverów

Mercedes mówi wprost - nowy model GLC jest pod każdym względem lepszyod poprzednika, modelu GLK. Oszczędniejszy, bezpieczniejszy, szybszy, bardziej komfortowy i znacznie lepiej wyposażony. Murowany bestseller.

 

Skoda Octavia z bogatszym wyposażeniem

Kilka dni temu Skoda zaprezentowała odświeżoną wersję modelu Octavia. Facelifting wniósł zmiany nie tylko w obrębie nadwozia, ale równieżw kwestii wyposażenia. Pojawiło się sporo ciekawych opcji.

 

Multimedia w samochodzie - najnowsze rozwiązania

W nowoczesnych samochodach systemy multimedialne są niemal jak komputery,zestawy audio grają koncerty na żywo, a z ze światem samochód możekomunikować się online. Najnowsze rozwiązania multimedialne prześwietlamyna przykładzie samochodów Skody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wi Fi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017