Wyszukiwałeś:

Wielka X

Brytania X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wielka Brytania

Spróbuj też wyszukać: renolsd brytyjskie inwestycje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Polska - optymizm rośnie

Według doniesień brytyjskiego dziennika „Financial Times”, Polskaodzyskuje pozycję najbardziej atrakcyjnej lokalizacji w Europie Środkowej dlainwestycji zagranicznych.

 

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

Śrubex - na zachód i na wschód

Śrubex to największy producent śrub, nakrętek, wkrętów i nitów w EuropieŚrodkowo - Wschodniej, a tym samym lider w Polsce. Każdego roku firmawprowadza około 100 nowych produktów do swojego programu produkcji, inwestujew nowe technologie, stale optymalizuje procesy produkcyjne i dba o najwyższąjakość.

 

Innowacje Continental

Continental wprowadza kolejną innowację w ramach serwisu pomocy dlakierowców pojazdów ciężarowych. 'Zwrot pieniędzy dlaklientów' w przypadku, gdy serwis nie wykonana naprawy awarii opony wzaplanowanym czasie - nowa oferta ContiBreakdownService.

 

ACEA: Sprzedaż nowych aut nadal na plusie

Po optymistycznych, styczniowych wynikach sprzedaży nowych samochodów wEuropie również lutowe dane mówią o wzroście siły nabywczej mieszkańcówStarego Kontynentu.

 

Atrakcyjna Słowacja

Nasi południowi sąsiedzi mogą w niedługim czasie podjąć próbęzdominowania europejskiej motoryzacji pod względem produkcji samochodów. Jużw bliskiej przyszłości, może być tam produkowanych najwięcej samochodów nagłowę mieszkańca niż gdziekolwiek na Starym Kontynencie.

 

Apetyt na Polskę

Polska jest na piątym miejscu wśród krajów cieszących się największymzaufaniem światowych inwestorów, wynika z corocznego raportu firmy doradczejAT Kearney. Pierwsze cztery pozycje zajmują Chiny, Indie, USA i WielkaBrytania. Kraje naszego regionu uplasowały się w rankingu dużo niżej niżPolska. Węgry zajęły 11 miejsce a Czechy 12.

 

Dobre wyniki eksportu przemysłu motoryzacyjnego

Polska Izba Motoryzacji podała wyniki eksportu przemysłu motoryzacyjnego popięciu miesiącach 2007 r. W bieżącym roku na rynki zagraniczne trafiłyprodukty motoryzacyjne o łącznej wartości 6,47 mld euro. Wartość ta jestwyższa o ponad 842,84 mln euro od uzyskanej w analogicznym okresie wpoprzednim roku.

 

Wielka Brytania przoduje w liczbie kamer drogowych

Wielka Brytania jest europejskim rekordzistą pod względem liczby kamernamierzających przekroczenie przez kierowców dozwolonej szybkości– jest ich już ponad cztery tysiące. Mimo to nadal są problemy zbezpieczeństwem drogowym na Wyspach.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wielka Brytania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017