Wyszukiwałeś:

Williams

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Williams

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

GP Hiszpanii: Rosberg najszybszy na 2. treningu, Kubica 16.

3. na pierwszym treningu, 16. podczas drugiej sesji treningowej. Robert Kubicajeździł w piątek zupełnie odmienionym bolidem BMW Sauber. Czy takżelepszym? Patrząc na treningi można mieć mieszane uczucia. Jednak to tylkotreningi.

 

F1: Williams zawieszony przez pozostałe zespoły

Zespół Formuły 1 Williams-Toyota został tymczasowo zawieszony i niebędzie uczestniczył w pracach Związku Zespołów Formuły 1 (FOTA) nadostatecznym stanowiskiem w sprawie proponowanych przez MiędzynarodowąFederację Samochodową (FIA) zmian w regulaminie od 2010 roku.

 

F1: Będzie wreszcie kompromis?

Teamy wchodzące w skład Związku Zespołów Formuły 1 (FOTA)zaproponowały podczas czwartkowego spotkania z szefostwem MiędzynarodowejFederacji Samochodowej (FIA) w Londynie kompromisowe rozwiązanie dotyczącezmian w regulaminie mistrzostw świata od 2010 roku.

 

F1: Jest porozumienie, zespoły zostają

Wszystkie teamy wchodzące w skład Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1złożą w piątek do północy aplikacje w sprawie uczestnictwa wprzyszłorocznych mistrzostwach świata. Oznacza to koniec konfliktu FOTA zMiędzynarodową Federacją Samochodową (FIA).

 

F1: McLaren poluje na Rosberga

Nico Rosber może w przyszłym sezonie odejść z teamu Williams. Na Niemcapoluje McLaren.

 

Jaka przyszłość czeka Roberta Kubicę?

Zespół Roberta Kubicy BMW Sauber po tym sezonie wycofa się z Formuły1. Tę sensacyjną wiadomość ogłosiły w środę na konferencji prasowej wMonachium władze BMW. Co będzie z Kubicą?

 

F1: Barrichello zmieni zespół

Rubens Barrichello najprawdopodobniej zmieni zespół przed sezonem 2010.Chętny do pozyskania doświadczonego Brazylijczyka jest Williams.

 

F1: Williams też gotowy

Ostatnim zespołem zaprezentowanym w poniedziałkowe przedpołudnie w Chestejest Williams. Brytyjska ekipa rozpoczęła jazdy testowe nowym FW32.

 

F1: Jedenaście przepisów na sukces

Jedenaście zespołów zdążyło już przedstawić swoje nowe bolidy nanadchodzący sezon w Formule 1. Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport zdobyłsię na krótkie porównanie, jak technicznie i aerodynamicznie,różnią się od siebie najszybsze wyścigówki na świecie.

 

F1: Rubens najszybszy

Brazylijczyk Rubens Barrichello (Williams) był najszybszym kierowcą podczasczwartkowej sesji testowej na torze Jerez. Dobrze spisał się także debiutantRenault, Witalij Pietrow. Rosjanin zanotował drugi najlepszy wynik okrążenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017