Wyszukiwałeś:

Wind

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wind

Spróbuj też wyszukać: katowice-wisła windshot will

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wietrzne Renault

Coraz bliżej do jednych z najbardziej prestiżowych targówmotoryzacyjnych w Europie. Kolejną nowością, która pojawi się naGeneva Motor Show, będzie roadster Renault Wind.

 

Dwa koncepty Renault

Goście odwiedzający targi motoryzacyjne w Wielkiej Brytanii będą mieliszansę zobaczyć wizję przyszłości prezentowaną przez Renault. SamochodyEgeus oraz Altica reprezentować będą samochody przyszłości, które będąprodukowane przez koncern.

 

Renault buduje roadstera

Według serwisu "Auto Express" Renault przygotowuje na 2009 rok debiutnowego modelu. Jest to pojazd o nadwoziu roadstera, który będziebezpośrednim konkurentem Mazdy MX-5 i Toyoty MR2.

 

Fiat 500: Kult-mobil

Gdy debiutował w ubiegłym wieku na rynku we Włoszech, producent stawiałprzed nim jasny cel. Miał zmusić mieszkańców słonecznej Italii, abyci porzucili swoje zardzewiałe skutery Vespa oraz Piaggio i przesiedli się dojego ciasnego ale pełnego sentymentów wnętrza. Zanim firmowymksięgowym udało się podliczyć pierwsze wyniki sprzedaży, jego popularnośćzdążyła już się rozlać na całą zachodnią Europę. Teraz popięćdziesięciu latach powrócił, lecz ma przed sobą zupełnie innezadanie. Ożywić w sercach legendę poprzednika, łącząc ją z trendamiobecnej popkultury. W naszych testach bezapelacyjny hit ostatnich miesięcy -Fiat 500.

 

Kraków: Rondo Mogilskie przejezdne

Urząd Miejski w Krakowie poinformował, że w sobotę 22 grudnia zakończyłysię prace na górnym poziomie ronda Mogilskiego, który zostałotwarty dla ruchu. W najbliższym czasie będą kontynuowane prace na dolnympoziomie a cała inwestycja zakończy się na początku 2008 roku.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Rekordowy kontrakt Transsystemu

Transsystem wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportutechnologicznego i konstrukcji stalowych dla przemysłu samochodowego, podpisałprzed kilkoma dniami największy w  historii firmy kontrakt o wartościponad 40 mln zł. Obejmuje on dostawy i montaż systemu transportu oraz systemususzarek dla lakierni nowego modelu VW – Up! w zakładach Volkswagena wBratysławie.

 

Oto mały roadster Renault

Jeśli potrafisz sobie wyobrazić, jak by wyglądał Twingo CC, to już mniejwięcej będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Renault Wind. Mały roadsterfrancuskiej marki zadebiutuje już w marcu na wystawie samochodowej w Genewie.

 

Nowe Megane CC w Genewie

Francuzi atakują segment coupe ze składanym dachem. Po premierze modelu Windprzyszedł czas na nową odsłonę Renault Megane Coupe-Cabriolet.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017