Wyszukiwałeś:

Witalij X

Pietrow X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Witalij Pietrow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

F1: Jeszcze jeden kandydat dla Renault?

Witalij Pietrow to kolejny z kandydatów do zajęcia drugiego miejsca wbolidzie Renault, w nadchodzącym sezonie 2010. Czy francuski team zdecydujesię na zatrudnienie Rosjanina?

 

F1: To już pewne, Pietrow w Renault

Witalij Pietrow będzie partnerem Roberta Kubicy w Renault. Francuskizespół skład na przyszły sezon ma ogłosić w niedzielę - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

F1: Renault jak za dawnych lat

Wszystko poza barwami bolidu jest zupełnie nowe. Renault przedstawiło wubiegłą niedzielę na torze w Walencji bolid R30 na sezon 2010, a takżeskład kierowców.

 

F1: Dzisiaj dzień mistrzów

Dziś po raz pierwszy aktualny mistrz świata F1, Jenson Button zaliczy pierwszeokrążenia testowe w swoim nowym samochodzie McLarena. Obok Brytyjczykatestować będzie jeszcze dwóch byłych mistrzów świata.

 

F1: Pietrow wysiądzie z Renault?

Nowy partner Roberta Kubicy z zespołu Renault, Witalij Pietrow dopiero cowsiadł do bolidu Formuły 1, a nie wykluczone, że będzie musiał się z nimpożegnać przed pierwszym wyścigiem. Wszystkiemu winne są pieniądze, adokładnie ich brak.

 

F1: Kubica wart 800 milionów

Gdy z zespołu Renault uciekali kolejni sponsorzy niczym szczury z tonącegostatku, wydawało się, że nowy zespół Roberta Kubicy (26 l.) znajdziesię w poważnych tarapatach finansowych. Ale tak się nie stało - donosiinternetowe wydanie gazety Fakt.

 

F1: Polski sponsor w Renault?

Gerard Lopez, nowy udziałowiec w Renault penetruje polski rynek w poszukiwaniusponsora dla zespołu F1, w którym startuje Robert Kubica. Podobnorozmawia z PZU, PKN Orlen, PKO BP i Telekomunikacją Polską.

 

F1: Rubens najszybszy

Brazylijczyk Rubens Barrichello (Williams) był najszybszym kierowcą podczasczwartkowej sesji testowej na torze Jerez. Dobrze spisał się także debiutantRenault, Witalij Pietrow. Rosjanin zanotował drugi najlepszy wynik okrążenia.

 

F1: Dziś jedzie Kubica

Deszcz utrudnia testy zespołów Formuły 1, ale Robert Kubica jako liderRenault dostaje terminy w słoneczne dni. Gorzej ma Witalij Pietrow - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Witalij Pietrow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017