Wyszukiwałeś:

Wladimir X

Putin X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wladimir Putin

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

F1: "Jedynka" pojedzie w Rosji

Soczi, wakacyjny kurort i perełka Rosji nad Morzem Czarnym będzie od 2014 rokugościć wyścigi Formuły 1. Umowa z firmą Berniego Ecclestone'a obowiązywaćbędzie przez kolejnych sześć lat.

 

F1: Pietrow z nowym sponsorem

Witalij Pietrow po podpisaniu dwuletniego kontraktu z zespołem Lotus-RenaultGP, może liczyć na dalsze wsparcie rosyjskiego biznesu. Kierowca podpisałwłaśnie kolejną umową sponsorską i był na spotkaniu z premierem FederacjiRosyjskiej Władimirem Putinem.

 

Rosja pragnie własnej luksusowej marki

Rosyjskie firmy zajmujące się produkcją samochodów rozważająpodjęcie wyzwania jakie stawia rosyjski rząd. Rządzący państwem chcąstworzenia marki, która miałby dostarczyć na rynek samochodykonkurencyjne dla Mercedesa, Audi i BMW.

 

Porsche zbuduje Putinowi limuzynę

Przedstawiciele władz Federacji Rosyjskiej na czele z prezydentem WładimiremPutinem od 2017 roku będą korzystać z nowych aut rządowych przygotowanychprzez Porsche. Wart ponad 800 mln dolarów projekt "Orszak"zakłada skonstruowanie ultraluksusowych i pancernych limuzyn oraz SUVów.

 

Limuzyna Władimira Putina na sprzedaż

Co można kupić za 4,7 miliona złotych? Kilka mieszkań w Warszawie, 11hektarową działkę nad Bałtykiem lub prezydencką limuzynę. Ale nie bylejaką - na aukcję trafił ZIŁ, który został zbudowany dla WładimiraPutina.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wladimir Putin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017