Wyszukiwałeś:

Wojciech X

Chuchala X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wojciech Chuchala

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Po zakończeniu sezonu 2010 można powiedzieć, że zdobywając puchar RPPWojciech Chuchała zdał „sportową maturę” z wynikiem celującym.Teraz przyszła kolej na pierwsze testy w topowej rajdówce - SubaruImpreza WRX STi.

 

Chuchała: "Nauczyłem się kilku sztuczek"

Nowy rok rozpoczął się dla Subaru Poland Rally Team wyjątkowo pracowicie.Aby w pełni wykorzystać zimowe warunki, zespół udał się wBieszczady, gdzie Wojtek Chuchała pod czujnym okiem Tapio Laukkanena zaliczyłpierwszy kontakt z Imprezą STI.

 

Polacy w Rally Presov

Z mieszanymi uczuciami wyjeżdżać mogą polscy kibice, którzypostanowili odwiedzieć południowych sąsiadów na Słowacji, przy okazjirozgrywania drugiej rundy rajdowych mistrzostw tego kraju - Rally Presov.Wojciech Chuchała, który zaliczył trening przez Rajdem Karkonoskim wSubaru Impreza zajął drugie miejsce. Grzegorz Grzyb w Fordzie Focusie WRC nieukończył rajdu.

 

Kolejne podium Chuchały na Słowacji

Subaru Poland Rally Team odniósł kolejny sukces w treningowym starcie na słowackich odcinkach specjalnych. Wojtek Chuchała i Kamil Heller finiszowalina szóstej pozycji w klasyfikacji generalnej Rally Tribec i ponowniestanęli na podium grupy N.

 

Rally Bohemia: Loix znów najszybszy, Chuchała wysoko

Freddy Loix w Skodzie Fabii S2000 wygrał w ubiegłą niedzielę Rally Bohemia,piątą rundę mistrzostw Czech. Wysokie piąte miejsce zajął Wojtek Chuchaław Subaru Impreza, zajmując jednocześnie trzecie miejsce w grupiesamochodów produkcyjnych.

 

Chuchała wygrywa gr. N

Wojtek Chuchała i Kamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, ukończyli jubileuszowy, 20. Rajd Rzeszowski na piątym miejscu wklasyfikacji generalnej RSMP, zajmując pierwsze miejsce w grupie N i drugie wklasyfikacji zespołów sponsorskich.

 

Kierowcy o Rajdzie Dolnośląskim

Czołowi, rajdowi kierowcy przygotowujący się do startu w kolejnej rundzieRajdowych Mistrzostw Polski, znaleźli chwilę, by wypowiedzieć się na tematnadchodzącego 21. Rajdu Dolnośląskiego. O to co mówią Kajetanowicz,Kuchar, Bębenek i Chuchała.

 

Subaru Poland RT przed Rajdem Polski

68. Rajd Polski to najbardziej prestiżowe zawody w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy LOTOS - Subaru Poland Rally Team wskładzie: Wojciech Chuchała / Kamil Heller z niecierpliwością oczekują nazmagania w jedynej szutrowej rundzie RSMP w kalendarzu, choć jak podkreślają,jazda po luźnej nawierzchni ma przed nimi jeszcze wiele tajemnic.

 

Chuchała: "Świetne zakończenie sezonu"

49. Rajd Barbórka zakończył sezon sportów motorowych w naszymkraju. Po raz kolejny Ogólnopolskie Kryterium Asów, tym razemskładające się tylko z czterech prób, stanowiło nie lada wyzwanie.Kluczem do awansu na Karową była szybka, ale płynna jazda. Wojtek Chuchała iKamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland Rally Team, po trzech oesachplasowali się na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, więc po razpierwszy w karierze mogli się zmierzyć ze słynną kostką.

 

Chuchała rządzi w Świdnicy

Wojciech Chuchała z pilotem Sebastianem Rozwadowskim w przekonującym styluwygrali drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tryumfpopularnego "Siemanki" w 42. Rajdzie Świdnickim-Krause tojednocześnie jego pierwsza wygrana w karierze od czasu startów wnajwyżej lidze rajdowej w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wojciech Chuchala".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017