Wyszukiwałeś:

Wrangler X

Unlimited X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wrangler Unlimited

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Pierwszy czterodrzwiowy Wrangler

Po debiutującym w styczniu na targach w Detroit nowym Wranglerze, w Nowym Jorkuzaprezentowany został Jeep Wrangler Unlimited - pierwsza czterodrzwiowa wersjatego legendarnego już niemalże modelu.

 

Euro Camp Jeep 2006

W ubiegły weekend (5-8 lipca) w chorwackiej miejscowości Umag odbyła sięszósta już edycja europejskiego zlotu fanów i entuzjastów samochodów markiJeep.

 

Ruszyła produkcja Dodge Nitro 2007

Z dniem 16 sierpnia b.r. do produkcji w zakładzie Toledo North Assembly Plant -obok wytwarzanego od 2001 roku Jeepa Cherokee wszedł najnowszy produkt ChryslerGroup - Dodge Nitro 2007. Jest to element Strategii Elastycznego Wytwarzania(FMS), dzięki której nowe produkty pojawiać się będą na rynku znacznieszybciej niż poprzednio.

 

DaimlerChrysler w Paryżu

Podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych w Paryżu, koncernDaimlerChrysler zamierza zaprezentować szereg nowych modeli, a takżerozwiązań przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego, ze szczególnymwskazaniem na systemy bezpieczeństwa.

 

Wrangler Unlimited w Księdze Rekordów Guinness'a

6646 m.n.p.m. to obecnie najwyższy punkt na ziemi, na jaki dotarł jakikolwiekpojazd mechaniczny. Wyczynu tego dokonał Jeep Wrangler Unlimited dojeżdżającna krater najwyższego wulkanu na świecie Ojos del Salado w Chile.

 

32 osoby w Wranglerze

Podczas imprezy Car Show, która odbyła się 26 kwietnia w Łodzi, naterenie Manufaktury, doszło do niecodziennego zdarzenia. Do Jeepa WrangleraUnlimited zmieściły się aż 32 osoby.

 

Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów

Jeśli zamierzasz nabyć auto z segmentu SUV i przy tym stracić jak najmniej,to najlepszą alternatywą jest Jeep Wrangler, który zajął pierwszemiejsce w klasyfikacji Best Resale Value Awards (za najwyższą wartośćodsprzedaży pojazdu używanego) prowadzonej przez portal internetowy KelleyBlue Book.

 

Jeep Wrangler Unlimited: Rodzinny twardziel

Jeśli są jakieś auta, które w pełni zasługują na określenie"kultowy" to z całą pewnością do tego grona należy zaliczyćJeepa Wranglera. Terenówka jak się patrzy, która wjedzie tam,gdzie wszelkie SUVy, crossovery czy inne "uterenowione" modele mogąco najwyżej sobie pomarzyć i która właściwie pozostaje niezmienionaod ponad 20 lat.

 

Jeep Wrangler najlepszym autem 4x4

Tytuł "Best 4x4 Vehicle of the Decade" (Najlepszego pojazdu 4x4dziesięciolecia) w ocenie redakcji magazynu Four Wheeler otrzymały ex aequoJeep Wrangler Rubicon oraz Jeep Wrangler Unlimited Rubicon, a ten drugi uznanyzostał dodatkowo "Najbardziej wyróżniającym się pojazdem 4x4dekady".

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wrangler Unlimited".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017