Wyszukiwałeś:

Wroclaw

. Znaleziono 263 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wroclaw

Spróbuj też wyszukać: wrocław autostrada A4 wroclaw ulica kochanowskiego a4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 263 wszystkich):

Wielkie inwestycje we Wrocławiu

Na budowę nowego mostu Warszawskiego i przebudowę ul. Borowskiej Wrocławotrzymał ponad 68 mln zł. Kilka dni wcześniej został podpisany wniosek nadofinansowanie przebudowy węzła komunikacyjnego - Pl. PowstańcówWielkopolskich na kwotę ponad 48 mln zł.

 

Wrocław: ruszą prace na Pl. Grunwaldzkim

Rusza II etap przebudowy Placu Grunwaldzkiego - jednego z najważniejszychwęzłów komunikacyjnych Wrocławia w ciągu drogi krajowej nr 8 tzw."warszawskiej wylotówki". Wykonawcą kontraktu o wartości około86,5 mln zł będzie Budimex Dromex S.A.

 

Wrocław: Eksplozja inwestycji drogowych

Wrocław przeżywa prawdziwy boom remontowy i budowlany. Obecnie w toku jestponad dwadzieścia inwestycji drogowych o łącznej wartości około 500 mlnzł. Z końcem sierpnia ruszają prace na alei Armii Krajowej (częściobwodnicy śródmiejskiej) i prowadzącej do niej ulicy Borowskiej. Modernizacjidoczekały się również mosty Warszawskie, Szczytnicki oraz wiadukty.

 

Wrocław: utrudnienia na Ślężnej

We Wrocławiu rusza II etap remontu ul. Ślężnej (droga krajowa nr 8) –jednej z głównych arterii wylotowych prowadzących z centrum w kierunkuautostrady A4.

 

Wrocław: trasa na Poznań po remoncie

We Wrocławiu zakończył się remont głównej trasy wylotowej w kierunkuPoznania – drogi krajowej nr 5. ZDiK we Wrocławiu informuje, że od 25kwietnia znikną utrudnienia w ruchu na ulicy Żmigrodzkiej.

 

Wrocław: Klecińska częściowo przejezdna

Od soboty 28 kwietnia zmieni się organizacja ruchu w rejonie ulicy Klecińskiejwe Wrocławiu w związku z oddaniem do ruchu zachodniej części estakady oraz0,5 km odcinka jezdni. Ul. Klecińska stanowi ostatni, brakujący fragmentpołudniowo - zachodniej części Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia.

 

Wrocław - remontów cd.

Do remontów dróg we Wrocławiu kierowcy muszą lub zdążyli sięjuż przyzwyczaić. Wrocławski ZDM rusza z kolejnymi inwestycjami. W weekendzaczęły się prace na ul. Trzebnickiej i Księcia Witolda.

 

Wrocław - remontują Legnicką

We Wrocławiu ruszyła kolejna inwestycja. 4 lipca rozpoczął się remontnawierzchni ul. Legnickiej. Prace potrwają do końca września br. i wyniosą 6mln zł.

 

Wolno, wolniej, Wrocław

Stolica Dolnego Śląska to jedno z tych polskich miast, które zasługujena miano miejsca znienawidzonego przez kierowców. Niekończące sięremonty, a co za tym idzie ogromne korki to wrocławska codzienność. Strataczasu i frustracja kierowców są niestety spowodowane przez wieleczynników. Niestety nie wygląda na to, żeby w najbliższejprzyszłości sytuacja uległa znacznej poprawie.

 

Wrocław – Poznań: S5 czy wariant awaryjny?

GDDKiA wybrała wariant przebiegu drogi S5 na odcinku Wrocław-Korzeńsko. Teraztrzeba zrobić wszystko by zdążyć przed EURO 2012 a pracy mnóstwo.Dlatego w razie niepowodzenia szykowana jest trasa awaryjna…

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017