Wyszukiwałeś:

Wroclaw

. Znaleziono 1288 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wroclaw

Spróbuj też wyszukać: wrocław autostrada A4 wroclaw ulica kochanowskiego a4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1288 wszystkich):

A-8 obwodnica Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia będzie liczyć 35,4 km. Koszt tej niezwykleważnej inwestycji dla stolicy Dolnego Śląska szacowany jest na 1 460 mln zł.Termin realizacji został określony na lata 2005-2009.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Rezygnują ze wschodniej obwodnicy Wrocławia?

Planowana od lat trasa Bielany - Łany - Długołęka, która miałaumożliwić ominięcie Wrocławia od wschodu, może nie powstać.

 

Nie będzie autostradowej porażki Wrocławia

Jednym z drogowych priorytetów do 2012 roku i najważniejsząwrocławską inwestycją jest budowa Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Jeszczedo niedawna realizacja tego zadania stała pod znakiem zapytania zewzględów finansowych. Udało się jednak rozwiązać ten problem. Drogabędzie dużo droższa, ale przynajmniej ma zostać wybudowana na czas.

 

Kasa z UE zasili budowę S8 Wrocław – Syców

Budowa drogi ekspresowej S8 na odcinku Wrocław (Psie Pole) – Sycówzostanie dofinansowana z pieniędzy unijnych. Całkowita wartość projektuwynosi ponad 1 185 mln złotych. Projekt uzyskał dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości blisko899 mln zł.

 

Będzie nowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Rusza budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  Koszt pracdla tego etapu to 56,6 mln zł, a ich zakończenie planuje się na styczeń 2013roku. Wschodnia Obwodnica Wrocławia (WOW), nazywana też trasąBielany-Łany-Długołęka  zapewni szybkie i wygodne połączenieautostrady A4 i drogi wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy. To sprawi, żekierowcy nie będą musieli przedzierać się przez uliczne korki w stolicyDolnego Śląska. Wschodnia obwodnica, wspólnie z AutostradowąObwodnicą Wrocławia, stworzy kompleksowy ring wokół miasta.

 

Kolejne kilometry obwodnicy Wrocławia już oddane

W dniu dzisiejszym (5 maja) miało miejsce otwarcie kolejnego odcinkaAutostradowej Obwodnicy Wrocławia, od skrzyżowania z autostradą A4 do węzłaLotnisko. Nie obyło się niestety bez zgrzytów. Miasto chciałoprzesunąć otwarcie na sobotę, GDDKiA postawiła jednak na swoim iudostępniła kolejną część obwodnicy do ruchu.

 

Otwarty nowy odcinek obwodnicy Wrocławia

W dniu dzisiejszym (piątek) do użytku oddany został kolejny, północnyodcinek Autostradowej Obwodnicy Wrocławia od węzła Północ dołącznika Długołęka.

 

Jest porozumienie ws. dalszej budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Wczoraj podpisano ugodę w sprawie kontynuacji budowy Wschodniej ObwodnicyWrocławia. Miasto wspomoże finansowo realizację zadania. Jest też decyzja,że najpierw wykonany zostanie północny odcinek obwodnicy, którypołączy ją z istniejącą Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Postęp prac na S5 pod Wrocławiem. Są zmiany w ruchu

Prace budowlane na dolnośląskim odcinku drogi ekspresowej S5 postępujązgodnie z planem. Kierowców czekają obecnie utrudnienia przy budowiewęzła Kryniczno oraz Wrocław Południe, który połączy przyszłą S5z Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017