Wyszukiwałeś:

Wyscigowe X

Samochodowe X

Mistrzostwa X

Polski X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

Nowy zespół w DSMP

Dziś, we wtorek (18.03.) nowo powstały zespół  rozpoczniedwudniowe testy przed zbliżającym się sezonem 2008. Team z siedzibą wBielsku-Białej zawita na Węgry, a dokładniej w okolice miejscowościSárvár, gdzie położony jest obiekt Pannoniaring.

 

Zapowiedź I rundy WSMP i DSMP

Po zimowej przerwie najszybsi kierowcy wyścigowi w Polsce wracają na tory. Wnajbliższy weekend na obiekcie w Poznaniu zostanie rozegrana pierwsza rundaWyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

DSMP: Teraz Most

Dla zawodników startujących w cyklu Długodystansowych SamochodowychMistrzostw Polski najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco. Poraz pierwszy w tym sezonie Polacy będą mieli możliwość sprawdzenia swoichsił na tle kierowców z Czech.

 

"Maluch" wraca na tor wyścigowy

Fiat 126p wraca na tory wyścigowe za sprawą projektu „Maluch-Trophy”.

 

Początek sezonu "górali"

Już tylko kilka dni pozostało do otwarcia sezonu 2011 w GórskichSamochodowych Mistrzostwach Polski. W piątek 22 kwietnia upłynął pierwszytermin zgłoszeń do pierwszej i drugiej rundy GSMP – 8. WyściguGórskiego – Prządki 2011.

 

?Długodystansowy debiut na Hungaroring? ? wywiad z Mariuszem Miękosiem

W tym sezonie Mariusz Miękoś wystartuje w cyklu DługodystansowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Zapraszamy do przeczytania wywiadu zzawodnikiem zespołu Forch Racing, który już w niedzielę razem zeStefanem Bilińskim wystartuje w I rundzie Mistrzostw Polski Endurance.

 

Drugi wyścig ? drugie podium Förch Racing

Druga runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozegrana na torzePoznań, miała wyjątkowo mocną obsadę. Razem z naszym krajowym czempionatemo punkty rywalizowali bowiem zawodnicy walczący o punkty do Mistrzostw EuropyStrefy Centralnej, Mistrzostw Czech oraz Słowacji.

 

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

 

Hannawald szybszy od Dudka

Sven Hannawald, rywal Adama Małysza ze skoczni narciarskich, idzie teraz wślady swojego największego konkurenta z przeszłości. Na początek zmierzyłsię jednak z innym polskim sportowcem - Jerzym Dudkiem - i dwukrotnie gopokonał.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017