Wyszukiwałeś:

X X

Trail X

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X Trail

Spróbuj też wyszukać: x trail nissan raporty spalania pathfinder x trail 141km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Nissan dla skoczka

54. Turniej Czterech Skoczni już niebawem wyłoni zwycięzcę tychprestiżowych rozgrywek w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie Nissan X-Trail Columbia.

 

Nissan X-Trail FCV na testach

Japońskie ministerstwo infrastruktury i transportu wydało zgodędopuszczającą do testów drogowych najnowszy produkt Nissana – modelX-Trail FCV, napędzany wodorowymi ogniwami paliwowymi.

 

Nissan X-Trail: Benzynowa awaria

Japoński producent aut Nissan z powodu defektu we wlewach paliwa musi wezwaćdo serwisu 466 tys. egzemplarzy modelu X-Trail. Najparwdopodobniej usterkadotyczy samochodów wyprodukowanych w latach 2000-2004.

 

Nissan testuje X-Traila FCV

Nissan X-Trail FCV napędzany ogniwami paliwowymi zostanie już od czerwcapoddany testom publicznym na drogach wokół siedziby firmy w Tokio. Opiniekierowców mają wydatnie wspomóc dalsze prace nad tego typu autami.

 

Nietypowy X-Trail

Dziennikarze branżowego magazynu "Auto Express" poznali część planówNissana co do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie. Otóż pojawi siętam po raz pierwszy na żywo nadchodząca generacja Nissana X-Trail.

 

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

Śladem nowego X-Traila

W najnowszej generacji Nissana X-Trail, który właśnie wchodzi na nasz rynek,można odnaleźć wiele sprzeczności. Niby jest to całkiem nowy samochód, atak naprawdę ciężko na pierwszy rzut oka zauważyć jakiekolwiek zmiany wstosunku do poprzednika. Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły odnajdziemysporo elementów, które mają uczynić nowy model jeszcze lepszym.

 

4 gwiazdki Nissana X-Trail

Nowa generacja Nissana X-Trail uzyskała cztery gwiazdki w testach zderzeniowychEuro NCAP za ochronę, jaką zapewnia pasażerom w przypadku wypadku.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "X Trail".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017