Wyszukiwałeś:

X X

Type X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X Type

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

X-Type nagrodzony za silnik diesla

Jaguar X-Type zdobył główną nagrodę w kategorii samochodów z silnikiemdiesla przyznawaną przez magazyny Fleet Week oraz Fleet Management. Drugiemiejsce w kategorii luksusowych aut zdobył Jaguar XJ.

 

S-Type Diesel najlepszą limuzyną wg Top Gear

Jaguar seria S-Type Diesel zdobył nagrodę dla "Najlepszej limuzynyExecutive w roku 2005" według magazynu Top Gear. Wręczenie nagrodyodbyło się w klubie Groucho, we wtorek 30 listopada.

 

Jaguar na topie

W ciągu 2004 roku angielska marka luksusowych aut umocniła swoją pozycję narynkach europejskich. Dzięki modelom S-type Diesel i X-type Estate,osiągnięto rekordowe wyniki w Anglii i całościowo w Europie.

 

Nowa odsłona X-Type?

Jaguar zastanawia się nad zastąpieniem swojego modelu X-Type samochodem wwersji kombi, w stylu "shooting brake". Jak do tej pory jest on najlepiejsprzedającym się autem brytyjskiej marki.

 

Jaguar bez aluminium

Brytyjski producent luksusowych samochodów odłożył na półkę budowęaluminiowego podwozia w modelu Jaguar seria S-Type, gdyż pozwoli toprzyspieszyć jego premierę.

 

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

Odmłodzony X-Type

Jaguar mocno bierze się za odmładzanie swoich modeli. Tuż za radykalnązmianą w stosunku do S-Type`a, którego zastąpi XF, kolej przyszła namodele sygnowane logo X-Type. Rok 2008 przyniesie nowość w postaciodmłodzonego nadwozia oraz automatu z dieslem.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Mały "kociak" nadchodzi

Plotki o kompaktowym przedstawicielu marki Jaguar powracają z coraz większymnatężeniem. W wywiadzie dla magazynu Autocar przedstawiciel firmypotwierdził, że firma bardzo poważnie rozważa wejście w segmentkompaktów.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "X Type".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017