Wyszukiwałeś:

X3

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X3

Spróbuj też wyszukać: navara ASX x5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

BMW X3 z Tajlandii

Od początku przyszłego roku w zakładach montażowych BMW w Tajlandiiwytwarzany będzie także model X3. Dołączy on do trzech innych modelibawarskiej marki.

 

Lifting BMW X3

We wrześniu trafi do sprzedaży odmłodzona wersja BMW X3. Optycznie autopozostanie praktycznie niezmienione. Więcej nowości pojawi się za to podkaroserią auta, głównie jeżeli chodzi o silniki.

 

BMW X4 - dwudrzwiowe X3?

Przy okazji dyskusji na temat przyszłości modelu BMW X3, pojawiły siępierwsze spekulacje dotyczące modelu X4, czyli nowego auta w stajni niemieckiejmarki.

 

BMW X3: Samochód (prawie) idealny

Z samochodami marki BMW bywa różnie. Niby mają zepsutą opinię przezniektóre 'środowiska', ale przyciągają luksusem, elegancją, szykiemoraz sportową charakterystyką jazdy przekazywaną przez najlepsze genypoprzedników, dzięki czemu przyciągają indywidualistówzasobnych w fundusze. Z modelem X3 jest podobnie. Wygląda jak typowy SUV, aledo końca nim nie jest.

 

BMW X3 jako hybryda?

Być może już w 2010 roku wraz z kolejną generacją BMW X3 w sprzedażypojawi się także wersja z napędem hybrydowym tego modelu.

 

MINI "Colorado" zamiast BMW X3

Magna Steyr otrzymała od BMW propozycję budowy off-roadowej odmiany MINI onieformalnej jeszcze nazwie "Colorado". Bawarski koncern potwierdziłtym samym, że chce kontynuować współpracę z austriacką firmą takżepo wygaśnięciu kontraktu na produkcję SUV-a X3.

 

BMW X6 - terenowe coupe

BMW zaprezentowało właśnie swój trzeci model z serii X. Tym razemjednak niemiecki koncern odszedł nieco od znanych z modeli X3 oraz X5standardów. BMW X6 tworzy wręcz nową klasę - Sport Activity Coupe.

 

"Żółty anioł" dla Golfa

Niemiecki automobilklub ADAC przyznał już po raz piąty nagrody dlanajlepszych aut na rynku niemieckim. Tytuł "Żółtego anioła"dla najbardziej popularnego modelu zdobyła szósta generacja Golfa,najlepszą jakością zaś może pochwalić się BMW X3.

 

Bardziej ekonomiczne BMW X3

Gama modelu BMW X3 powiększy się o dodatkową wersję silnikową X3 xDrive18d,która ze średnim spalaniem na poziomie 6,2 l/100 km będzienajoszczędniejszym samochodem w tej klasie aut z napędem na cztery koła.

 

Nowe X3 na wybiegu

Chociaż obecna wersja BMW X3 jest w sprzedaży i ma się dobrze, na torzeNurburgring testowano następcę tego modelu. Samochód jest już wostatniej fazie rozwoju, a kierowcy testowi sprawdzali jego zachowanie przydużych prędkościach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017