Wyszukiwałeś:

XC90

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XC90

Spróbuj też wyszukać: xc90 wymiary x5 xc60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Nagrodzone składane siedzenia XC 90

Pięciu inżynierów z firmy Volvo Car Corporation zostałowyróżnionych nagrodą im. Henry'ego Forda za system składania tylnychsiedzeń w modelu Volvo XC90.

 

Odświeżone Volvo XC90

Prawdopodobnie już pod koniec maja bieżącego roku zaprezentowana zostaniezliftingowan wersja modelu Volvo XC90. To pierwsze modyfikacje w sylwetcenadwozia szwedzkiego SUVa od czterech lat.

 

Wadliwe drążki kierownicze w XC90

Volvo Car Corporation ogłasiła kampanię przywoławczą, w związku zbezpłatną wymianą końcówek drążków kierowniczych w modelach Volvo XC90 zlat 2003-2006.

 

Volvo w Indiach

Volvo jest kolejną marką samochodową, która zadebiutuje w sprzedażyna szybko rozwijającym się rynku indyjskim. Pierwszymi modelami będą VolvoS80 oraz Volvo XC90.

 

Prywatne Volvo XC90 Benedykta XVI

Wczoraj (28.06.) papież Benedykt XVI otrzymał kluczyki do prywatnego VolvoXC90. Ceremonia wręczenia samochodu odbyła się tuż po papieskiej audiencji.

 

Sportowe XC90

Szwedzkie Volvo przygotowało dla fanów sportowej jazdy nie lada atrakcję. Dosprzedaży wchodzi właśnie nowa wersja popularnego modelu XC90. Otrzymał onprzyrostek Sport, dzięki kilku zmianom, dzięki którym jego sylwetka nabrałaodpowiedniego charakteru.

 

Volvo XC90 Sport: SUV z charaktrem

Volvo Car Corporation, chcąc spełnić oczekiwania klientów, rozszerza gamęmodeli XC90 o nową wersję - Volvo XC90 Sport. Nowy model cechuje drapieżnywygląd i sportowe właściwości jezdne. Wszystko po to by dawać kierowcyjeszcze większą przyjemność z prowadzenia.

 

XC90 z pakietem R-design

Wiosną bieżącego roku na polskich drogach pojawi się model XC90 w wersjiR-design. Pakiet ten jest dostępny również w modelach Volvo C30, S40 iV50.

 

Volvo XC90 bez wspomagania

Przedsiębiorca Volvo Auto Polska powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Volvo XC90mogą wystąpić problemy z układem wspomagania kierownicy.

 

Volvo XC90 niebezpieczne...

Przedsiębiorca Volvo Auto Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że samochody Volvo XC90 mogą nie byćbezpieczne dla użytkowników.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017