Wyszukiwałeś:

XE X

S X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XE S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

Brytyjski kot do walki z Niemcami

Pokazany wczoraj w Londynie i gotowy na światową premierę na targach wParyżu. Jaguar zaprezentował nowego sedana model XE, który będziekonkurował m.in. z Audi A4, Mercedesem Klasy C oraz BMW Serii 3.

 
 

Jaguar XE S

 

Oficjalna premiera odbyła się w Londynie podczas specjalnie przygotowanego Show. Jaguar zamierza jednak jeszcze z większą pompą zaprezentować nowego XE S na targach w Paryżu. 

 

Niecodzienna prezentacja nowego Jaguara XF

Jaguar pokazał światu swojego nowego sedana w niezwykły sposób - XF przejechał 240 metrów po dwóch linach zawieszonych 18metrów nad wodą.

 

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Za nami dzień prasowy poznańskiej wystawy samochodowej. Teraz hale targoweotwarte są dla publiczności, która na nudę nie powinna narzekać.Wiele się działo i jeszcze przez cały weekend z pewnością będzie sdziać.

 

Znamy ceny nowego Jaguara XE

Konkurent BMW Serii 3 i Mercedesa Klasy C jest już do zamówienia na polskim rynku. Pod warunkiem, że mamy przynajmniej 159 100zł.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Jaguar XJ po faceliftingu - zwinniejszy i lepiej wyposażony

Największa limuzyna brytyjskiej marki po 6 latach produkcji została zmodernizowana. Angielski "kociak" oferuje teraz wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla swoich pasażerów.

 

Car of the Year - znamy zwycięzce!

Poznaliśmy zwycięzce w tegorocznym plebiscycie Car of the Year. Nie obyłosię bez niespodzianki!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "XE S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017