Wyszukiwałeś:

XF

. Znaleziono 128 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 128 wszystkich):

S-Type zmienia nazwę

Jaguar zamierza rozstać się z tradycją. Nowa generacja luksusowej seriiS-Type zmieni nazwę i będzie się teraz nazywać XF. Ta decyzja możeoznaczać, że nadchodząca odsłona samochodu radykalnie zmieni swójwygląd.

 

Odważny Jaguar

Nadchodzące targi motoryzacyjne NAIAS w Detroit będą okazją dozaprezentowania całkowicie nowego studium koncepcyjnego marki Jaguar. Model onazwie C-XF to czterodrzwiowy sedan, którego wygląd będzie pokrótceprzedstawiać nowy kierunek designu tej marki.

 

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Jaguar XF oficjalnie

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się coraz to świeższe informacje natemat nowego modelu przygotowywanego przez Jaguara. Tuż przed targami weFrankfurcie, gdzie auto ma zadebiutować, w mediach pojawiły się pierwszezdjęcia.

 

Jaguar XF w kwietniu

Na kwiecień przyszłego roku zaplanowano debiut rynkowy Jaguara XF. Jeszcze wtym roku zostaną opublikowane zaś jego polskie ceny.

 

220 tys. zł za Jaguara XF

Już w kwietniu oficjalnie na naszym rynku zadebiutuje nowy Jaguar XF, następcamodelu S-Type. Jeśli ktoś myśli o zakupie tego auta, musi przygotować dotego czasu minimum 220 tys. zł.

 

Jaguar XF w Polsce

Długo oczekiwany najnowszy model w gamie brytyjskiej marki – Jaguar XFdostępny jest już w polskich salonach. Czterodrzwiowe nadwozie łączy w sobiecechy auta sportowego z wygodą i komfortem luksusowej limuzyny.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Jaguar XF i nowy 3-litrowy diesel

Choć obecna w ofercie 2,7-litrowa jednostka wysokoprężna zbiera wciąż wielepochwał, to jednak Jaguar wprowadza na rynek nowego diesla w modelu XF. Ma byćszybciej, oszczędniej, ekologiczniej, czyli po prostu lepiej.

 

Jaguar XF z wadliwą pompą

Jeśli posiadasz Jaguara XF z trzylitrowym dieslem, nie zdziw się, jak podczasjazdy zgaśnie silnik. Przyczyną będzie zapewne elektryczna pompa zasilającaukład paliwowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017