Wyszukiwałeś:

XFR X

S X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XFR S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 

Jaguar XFR-S

 

Zaprezentowany na wystawie w Los Angeles Jaguar XFR-S to najmocniejszy sedan tej brytyjskiej marki w jej historii. Pod maską pięciolitrowa jednostka V8 o mocy 550 KM i maksymalnym momencie obrotowym 680 Nm.

 

Jaguar XFR-S oficjalnie

Błękitny lakier to nie jedyna wizytówka nowego modelu z głową kota umieszczoną dumnie na atrapie chłodnicy. To przede wszystkim turbodoładowanysilnik V8, który stawia ten model w segmencie szybkich sedanów.Bestia nadchodzi.

 
 

Wątek na forum: Jaguar XFR-S

Wszystko super, tylko to skrzydło niepotrzebne. <span class="author">~dspan>

 

Jaguar pokaże pazur

Najszybsza w historii Jaguara wersja sedana, model XFR-S zadebiutuje na słynnymwzgórzu Goodwood. Kierowany przez zwycięzcę Goodwood Le Mans 24hr z1988 roku Andiego Wallace, model Jaguar XFR-S wystąpi w kolorystyce ItalianRacing Red.

 

Jaguar przedstawił 550-konnego kocura

Na startujących tuż przed Wielkanocą targach motoryzacyjnych w Nowym Jorkubrytyjska marka Jaguar przedstawiła swoją najnowszą limuzynę sygnowanąliterą R.

 

Najmocniejsze kombi Jaguara

Nabywając auto typu kombi raczej nie myślimy o mocnym i dynamicznym silniku.Jeśli jednak nie należysz do tej grupy kierowców, to to auto będzie Cisię podobać. Jaguar zaprezentował na tydzień przed oficjalną premierą wGenewie sportowe kombi XFR-S Sportbrake.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "XFR S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017