Wyszukiwałeś:

XJ

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XJ

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Jaguar: Opancerzony XJ

W ofercie sprzedaży pojawiła się opancerzona wersja modelu Jaguar seria XJSovereign. Jest to pierwsza 'twierdza na kołach', która została przygotowanaprzez angielskiego producenta.

 

Oszczędny Jaguar

Kierowcy modelu Jaguar seria XJ udało się przejechać wzdłuż całą WielkąBrytanię tylko na jednym, pełnym baku, przekraczając tym samym barierętysiąca mil.

 

Jaguar XJ najbardziej luksusowy

Aktualna generacja Jaguara XJ otrzymała po raz drugi z rzędu najwyższąnagrodę w konkursie o tytuł "Luksusowy samochód roku". Samochód ten wybraławiększość czytelników zagranicznego magazynu BussinessCar. W walce opierwsze miejsce odpadły limuzyny marki BMW, Audi oraz Lexus.

 

Make-up dla Jaguara XJ

Jedna z najbardziej popularnych limuzyn Jaguara, model XJ doczekał się zmian.Nowy rocznik modelowy tego samochodu, wraz ze zmodyfikowaną stylistykązewnętrzną i nowo wyposażonym wnętrzem pojawi się na salonie samochodowym wGenewie.

 

Powrót powiększonego Daimlera

Na bazie turbodoładowanego Jaguara XJ powstaje właśnie Daimler Super8 oprzedłużonym rozstawie osi. Będzie to drugi tego typu samochódwywodzący się z Coventry, w którym nadwozie zostanie wykonane wcałości z aluminium.

 

Pierwsza zapowiedź Jaguara XJ

Przy okazji trwającej wystawy samochodowej w Szanghaju Jaguar zdradziłpierwsze oficjalne szczegóły na temat nowej generacji modelu XJ.Światowa premiera Jaguara XJ planowana jest na lipiec, zaś w salonachsprzedaży pojawi się pod koniec roku.

 

Nowy Jaguar XJ oficjalnie!

Zgodnie z obietnicą nowy Jaguar XJ został wczoraj zaprezentowany podczasekskluzywnego eventu w galerii Saatchi w Londynie. Długo oczekiwany następcazostał odsłonięty w towarzystwie VIPów.

 

Masz Jaguara XJ - uważaj na hamulce!

W niektórych egzemplarzach modelu Jaguar XJ, z roku modelowego 2003 i2004, może dojść do awarii układu hamulcowego.

 

Nowy Jaguar XJ wjeżdża do Polski

Pół roku po światowej premierze nowy Jaguar XJ pojawi się także napolskim rynku. Flagowy model z kotem na masce będzie dostępny w sprzedaży odpoczątku zaczynającego się już lada moment 2010 roku.

 

Jaguar XJ: Nowa Era + [VIDEO]

Właśnie na naszym rynku pojawiła się nowa generacja Jaguara XJ, którazrywa z dotychczasowym klasycznym designem. Jednak mimo nowych kształtówsamochód nadal potrafi wzbudzać niemałe emocje. Aktualna generacjaprzynosi nie tylko nowe technologie, ale także nowy silnik Diesla.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017