Wyszukiwałeś:

XKR X

S X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XKR S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

13 milionów silników w Ford Bridgend

Z okazji swoich 26 urodzin fabryka Ford Bridgend w Wielkiej Brytanii dodała doswojego zestawienia nowy model silnika o nazwie SI6. Od jej powstania zostałotam złożonych 13 milionów silników dla koncernu Ford.

 

Najlepsze samochody w Stanach Zjednoczonych

Ogłoszono już nominacje do finału konkursów, w którychwyłonione zostaną samochody roku 2007 w kategorii samochodów osobowych(North Amercican Car of the Year), a także pojazdów terenowych (NorthAmerican Truck of the Year).

 

Filmowe Jaguary

Jaguar był oficjalnym samochodem tegorocznej edycji Europejskich NagródFilmowych, które rozdano 2 grudnia 2006 roku w Warszawie. Jako sponsorJaguar przewoził swoimi limuzynami gości, m.in. aktorkę Penelope Cruz iświatowej sławy reżysera Pedro Almodóvara.

 

Jaguar XK najlepszy wg Top Gear

W ubiegłym tygodniu, podczas uroczystej gali w Londynie, odbyła się ceremoniawręczenia nagród motoryzacyjnych brytyjskiego magazynu BBC "TopGear", której gospodarzem był Jeremy Clarkson.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować snajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "XKR S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017