Wyszukiwałeś:

YES

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: YES

Spróbuj też wyszukać: scania Brilliance

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

"Tak" roadstera

Saksońska firma Funke&Will AG zaprezentowała podczas trwającychtargów AMI Lipsk drugą generację modelu Yes Roadster.

 

Przygoda z Patriot-em

Marka Jeep wprowadziła właśnie na nasz rynek kolejny, siódmy model. Jest tokompaktowy Jeep o nazwie Patriot, który terenu się nie boi. Dzięki mocnejbudowie oraz napędowi 4x4 samochód z jednej strony podtrzymuje tradycjewdrażane przez amerykańskiego producenta, z drugiej zaś próbuje dogodzićwybrednemu, europejskiemu klientowi proponując mu komfort podróżowania.

 

Jeep Cherokee - powrót do korzeni

Debiutująca właśnie na polskim rynku nowa, trzecia już generacja JeepaCherokee to, można powiedzieć, powrót do tradycji marki Jeep. Pomimowielu zmian - stylistycznych, w wyposażeniu, w użytym napędzie - model tenwciąż stanowi kompromis pomiędzy niezłymi właściwościami terenowymi iwysokim poziomem komfortu.

 

USF1 - "Yes we can"

Ken Anderson i Peter Windsor to znane osobistości wpółnocnoamerykańskim sporcie motorowym. Wydaje się, że obaj panowiewzięli sobie do serca przedwyborcze hasło kampanii prezydenckiej Baracka Obamy- "Yes we can" (ang. Tak, możemy). Zamarzyli, pomyśleli i wykonali.W ciągu zaledwie kilku miesięcy zbudowali od podstaw nowy zespółFormuły 1. Co prawda jeszcze bez kierowców i bolidów, ale conajważniejsze w tym sporcie, stabilny finansowo.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017