Wyszukiwałeś:

Yaris X

Verso X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yaris Verso

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris verso touran yaris verso d4d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Polska: Toyota Yaris i Yaris Verso do poprawek

Firma Toyota Motor Poland po raz kolejny powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencjii Konsumentów o usterkach w swoich samochodach. Tym razem do serwisów trafiąmodele Yaris i Yaris Verso w których wykryto błędne wykonanie czujnika wałkukorbowego.

 

Europejski debiut Japończyka

Toyota Auris to nowy hatchback, który zadebiutował wczoraj (5.12) podczastargów motoryzacyjnych w Bolonii. Produkcja tego samochodu ruszy wraz zpoczątkiem przyszłego roku w brytyjskiej fabryce Burnaston. Pierwszeegzemplarze auta trafią do europejskich klientów wiosną 2007 roku.

 

Bardzo mocny Yaris

Kilka dni temu Toyota ujawniła bardziej szczegółowe informacje na tematnowej, dynamicznej odsłony modelu Yaris. Poza agresywną czerwoną barwą,samochód będzie się odróżniać od reszty aut w segmencie bardzo dobrymiosiągami.

 

Kolejny zakład Toyoty w Wałbrzychu

Oddano do użytku nowy zakład produkcyjny należący do Toyota MotorManufacturing Poland w Wałbrzychu. W nowej, trzeciej wałbrzyskiej fabryceToyoty produkowane będą sześciobiegowe skrzynie biegów do modeliAvensis, Auris, Corolla Verso oraz Yaris.

 

Toyota podnosi ceny samochodów w Polsce

Toyota Motor Poland - lider polskiego rynku samochodów osobowych -wprowadziła korektę cen do wszystkich modeli w swojej gamie.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Toyota kolejny rok liderem

Toyota Motor Poland nieprzerwanie od stycznia była liderem rankingu sprzedażynowych samochodów osobowych. Rok 2008 - pomimo trudnej sytuacji napolskim rynku motoryzacyjnym - Toyota zakończyła z najwyższym wynikiemsprzedaży w swojej 18 letniej historii na rynku polskim.

 

Yaris i Auris też bez VAT

O kolejne dwa modele zwiększyła się gama aut Toyoty, przy zakupiektórych przedsiębiorca będzie miał możliwość do pełnego odliczenia22-procentowego podatku VAT.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

80 tys. Toyot do serwisu!

To będzie z całą pewnością największa akcja serwisowa na naszym rynku. Z1,8 mln aut wzywanych do serwisu na europejskim rynku, 80 tys. będzie sięmusiało stawić w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Yaris Verso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017