Wyszukiwałeś:

Yaris

. Znaleziono 112 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yaris

Spróbuj też wyszukać: yaris wymiary toyota yaris yaris spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 112 wszystkich):

Mini SUV i sportowy Yaris

Hitem na stoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy samochodowej wGenewie powinny być dwa modele koncepcyjne. Mini SUV Toyota Urban Cruiser orazToyota Yaris T Sport, czyli sportowa wersja tego modelu.

 

Toyota Yaris: Bestseller 2?

O historii pierwszej generacji Toyoty Yaris na polskim rynku można powiedziećtylko tyle: sukces! Mały, japoński "mieszczuch" od momentu debiutuna naszych drogach zrobił niemałą furorę rozchodząc się wśródpolskich klientów jak ciepłe bułeczki. A jak z udźwignięciem tejpopularności poradzi sobie nowa generacja Yarisa?

 

Polska: Toyota Yaris i Yaris Verso do poprawek

Firma Toyota Motor Poland po raz kolejny powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencjii Konsumentów o usterkach w swoich samochodach. Tym razem do serwisów trafiąmodele Yaris i Yaris Verso w których wykryto błędne wykonanie czujnika wałkukorbowego.

 

Milionowy Yaris z Europy

W poniedziałek (11 grudnia) z francuskiej fabryki Toyoty w Valencienneswyjechał milionowy egzemplarz modelu Toyota Yaris.

 

Bardzo mocny Yaris

Kilka dni temu Toyota ujawniła bardziej szczegółowe informacje na tematnowej, dynamicznej odsłony modelu Yaris. Poza agresywną czerwoną barwą,samochód będzie się odróżniać od reszty aut w segmencie bardzo dobrymiosiągami.

 

Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Zawsze samochody marki Toyota uważane były za przykład niezawodności. Jednakpogoń za jak najwyższą sprzedażą sprawia, że nawet i ta japońska marka odczasu do czasu jest zmuszona przeprowadzić kampanie serwisowe. Tym razem doserwisów są wzywani kierowcy Toyoty Yaris.

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Toyota Yaris: Znana i lubiana

Pierwsza generacja małej Toyoty Yaris odniosła duży sukces, zarównojako auto nowe, jak i używane. Bardzo podobnie jest z jej kontynuacją.Aktualnie sprzedawana, druga odsłona Yarisa cały czas zajmuje topowe miejsca wrankingach sprzedaży. Czym potrafi urzec popularna wersja z silnikiem 1,3?Sprawdziliśmy to.

 

Yaris i Auris też bez VAT

O kolejne dwa modele zwiększyła się gama aut Toyoty, przy zakupiektórych przedsiębiorca będzie miał możliwość do pełnego odliczenia22-procentowego podatku VAT.

 

Hybrydowa Toyota Yaris?

Toyota planuje wprowadzenie pod koniec 2011 roku nowego hybrydowego modelu,zbudowanego na bazie Toyoty Yaris. Tak przynajmniej twierdzi japoński dziennikAsashi, według którego nowe auto kosztować będzie około 11 000 Euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017