Wyszukiwałeś:

Ypsilon

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ypsilon

Spróbuj też wyszukać: Lancia lancia ypsilon lancia delta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Grande Punto rośnie w siłę

Fiat Grande Punto jest najlepiej sprzedającym się samochodem w EuropieZachodniej. Jest to wynik o bardzo dużym znaczeniu, jakiego nie osiągnąłżaden włoski model od prawie dziesięciu lat.

 

Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Stulecie marki, to doskonała okazja dla Lancii na zaprezentowanie swoichplanów na kolejne lata. Już teraz włoski producent zdradza informacje natemat nowych modeli. Do 2010 roku ma pojawić się ich pięć.

 

Silnikowe "Oscary" przyznane!

Plebiscyt 'International Engine of the Year' stał się ostatnimi czasy jednym znajbardziej prestiżowych imprez w świecie motoryzacji. Od sześciu lat, coroku wyłaniane są najlepsze jednostki napędowe w danych kategoriach, aspośród nich jedna, która otrzymuje miano silnika roku.

 

Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

Przy okazji obchodzenia swojej setnej rocznicy powstania włoska Lanciapostanowiła odmłodzić swój model Ypsilon. Bliżej z zliftingowaną wersjąauta można będzie się zapoznać już podczas jesiennych targów samochodowychw Paryżu.

 

Fiat 500 i spółka z wadliwymi hamulcami

Defekt w przewodach hamulcowych wymusił na koncernie Fiat wezwanie do serwisu wNiemczech 6 688 egzemplarzy modeli 500, Stilo, Bravo, Seicento, Panda, GrandePunto, Multipla i Ducato, 770 aut z gamy Alfa Romeo - Brera, Spider, GT, 147 i159 i 140 sztuk Lancii Ypsilon.

 

Idea, Ypsilon i Musa z trzaskami

Ruszyła kolejna kampania serwisowa. W niektórych egzemplarzach modeliFiat Idea oraz Lancia Musa i Ypsilon wadliwie wykonane może być przedniezawieszenie.

 

W Tychach zamiast Pandy będzie Lancia Ypsilon?

Najprawdopodobniej najnowszy model Pandy nie będzie produkowany w Tychach tylkow fabryce w Pomigliano pod Neapolem. W zamian za to polska fabryka,najwydajniejszy zakład w całej sieci Fiata, miałaby otrzymać do produkcjinowy model auta klasy B - Lancii Ypsylon. A być może dodany zostanie jeszczejeden model – informuje Rzeczpospolita.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017