Wyszukiwałeś:

Z X

E X

Concept X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z E Concept

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Fascynacja Mercedesem

To, że Mercedes potrafi robić niebanalne auta typu coupe wiadomo nie od d<em>zem>iś.Potwierd<em>zem>eniem tego jest prototypowy Mercedes Concept Fascination, kt&oacute;rystanowi <em>zem>apowiedź nowego CLK ora<em>zem> nowej generacji E klasy.

 

Elektryczny "kangur"

Renault <em>zem>apre<em>zem>entowało prototyp samochodu elektryc<em>zem>nego, Kangoo be bop <em>Zem>.E.Samoch&oacute;d dysponuje technologią bard<em>zem>o <em>zem>bliżoną do tej, w kt&oacute;rąwyposażone będą w pr<em>zem>ys<em>zem>łości seryjnie produkowane auta. Technologia ta<em>zem>najduje się obecnie w fa<em>zem>ie prac ro<em>zem>wojowych.

 

Cała gama elektrycznych Renault

Już <em>zem>a dwa lata w spr<em>zem>edaży pojawią się pierws<em>zem>e elektryc<em>zem>ne samochodyRenault. Bard<em>zem>o prawdopodobne, iż będ<em>zem>ie to od ra<em>zem>u kilka modeli, gdyż weFrankfurcie mieliśmy możliwość obejr<em>zem>enia aż c<em>zem>tery prototypowe poja<em>zem>dy tejmarki <em>zem> napędem elektryc<em>zem>nym.

 

Renault nie tylko jeździ. Dba też o cerę kierowcy

Renault ora<em>zem> należąca do D<em>zem>iału Produkt&oacute;w Luksusowych koncernuL’Or&eacute;al firma Biotherm, nawią<em>zem>ały wsp&oacute;łpracę w ramachprac nad stwor<em>zem>eniem unikalnego samochodu koncepcyjnego − w 100%elektryc<em>zem>nego auta spa o <em>zem>erowej emisji − <em>Zem>OE <em>Zem>.E.

 

Elektryczne Kangoo od 2011 roku

Grupa Renault podjęła decy<em>zem>ję o ro<em>zem>poc<em>zem>ęciu produkcji pr<em>zem>ys<em>zem>łej wersjielektryc<em>zem>nej dostawc<em>zem>ego modelu Kangoo Express w <em>zem>akład<em>zem>ie w Maubeuge, nap&oacute;łnocy Francji, w pierws<em>zem>ej połowie 2011 roku.

 

Elektryczne Renault Fluence od 2011

Elektryc<em>zem>na wersja Renault Fluence, kt&oacute;rej <em>zem>apowiedź stanowi koncepcyjnysamoch&oacute;d Fluence <em>Zem>.E. Concept będ<em>zem>ie produkowana w tureckim <em>zem>akład<em>zem>ieRenault w Bursie. Model wejd<em>zem>ie do produkcji w pierws<em>zem>ym p&oacute;łroc<em>zem>u 2011roku.

 

Oto elektryczne BMW!

BMW także wchod<em>zem>i do cora<em>zem> bard<em>zem>iej pęc<em>zem>niejącego segmentu aut <em>zem> napędemelektryc<em>zem>nym. Na styc<em>zem>niowej wystawie w Detroit <em>zem>apre<em>zem>entowane <em>zem>ostanie,prototypowe jes<em>zem>c<em>zem>e, BMW Concept ActiveE.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Pr<em>zem>ed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motory<em>zem>acyjną kry<em>zem>ysu.Tegoroc<em>zem>na edycja targ&oacute;w ma dać nam odpowiedź na pytanie, c<em>zem>y branża,a pr<em>zem>ede ws<em>zem>ystkim amerykańskie koncerny, <em>zem>dołały już się otr<em>zem>ąsnąć <em>zem>trudnych c<em>zem>as&oacute;w, a kry<em>zem>ys to już kwestia pr<em>zem>es<em>zem>łości.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Z E Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017