Wyszukiwałeś:

Z

. Znaleziono 53163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z

Spróbuj też wyszukać: zabrze ul jordana cerfur market zagbm alfa romeo 156

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53163 wszystkich):

Fundusze na bydgoską trasę W-Z

Bydgoszcz otrzyma z funduszy unijnych 42,6 mln zł na dokończenie ostatniegoodcinka trasy W-Z, od ul. Artyleryjskiej do Żeglarskiej. Dofinansowana będzierównież rewitalizacja Wyspy Młynskiej.

 

Dofinansowanie bydgoskiej W-Z

W ostatnich dniach grudnia 2005 roku podpisana została umowę na dofinansowanieprojektu "Budowa trasy W-Z na odcinku od ul. Artyleryjskiej do ul.Żeglarskiej" w Bydgoszczy. Miasto w przeciągu trzech najbliższychmiesięcy musi wyłonić wykonawcę projektu.

 

308 RC Z

Choć na debiut rynkowy Peugeota 308 trzeba jeszcze poczekać parę tygodni,francuska marka prezentuje już zapowiedź kolejnej wersji tego modelu. Nawystawie we Frankfurcie pokazany zostanie koncepcyjny Peugeot 308 RC Z, któryjest zwiastunem modelu 308 CC.

 

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

Zielone światło dla 308 RC-Z

Po zmianie kierownictwa Peugeota i objęciu sterów przez ChristianaStreiffa, byłego dyrektora zarządzającego firmą Airbus, zielone światło doprodukcji otrzymał jeden z najciekawszych konceptów francuskiegoproducenta ostatnich lat. Peugeot 308 RC-Z wchodzi właśnie do produkcji.

 

Peugeot 308 RC Z do sprzedaży

Władze koncernu Peugeot potwierdziły już oficjalnie, iż zaprezentowany wubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie koncepcyjny model 308 RC Z będzieprodukowany. Na rynku auto to pojawi się wiosną 2010 r.

 

Great Wall: Z Bułgarii do Europy

Zgodnie z maksymą, że jak nie uda się wejść drzwiami, należypróbować oknem, chiński producent Great Wall Motor zamierza rozpocząćprodukcję swoich modeli przeznaczonych na rynek europejski na terenieBułgarii.

 

Skody "z kratką" już w ofercie

Do sprzedaży na naszym rynku trafiły czteroosobowe wersje ciężarowe modeliOctavia i Octavia Tour dla odróżnienia z przydomkiem Premia. Zakup tychaut pozwoli na pełne odliczenie podatku VAT i od kupna, i od paliwa do nich.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiemzapytania.

 

Remont trasy W-Z w Warszawie

W marcu rozpoczął się największy tegoroczny remont warszawskiejinfrastruktury – modernizacja trasy tramwajowej na trasie W-Z. Tramwaje isamochody prywatne wrócą na most 1 września. Trwa także remonttorowiska tramwajowego na ul. Młynarskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017