Wyszukiwałeś:

Z2

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Mały roadster BMW

Jak informują niektóre niemieckie media poświęcone motoryzacji w 2010r. w sprzedaży powinien pojawić się malutki roadster BMW Z2.

 

Mały roadster z Bawarii

Od pewnego czasu w niemieckim świecie motoryzacyjnym krąży już informacja,że producent samochodów marki BMW przygotowuje właśnie konkurencję dlaMazdy MX-5 w segmencie samochodów sportowych.

 

Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

Na terenie Zabrza powstaną dwa kolejne odcinki Drogowej Trasy Średnicowej.Podpisano już umowę z wykonawcą prac firmą Budimex-Dromex S.A. Fragmenttrasy o łącznej długości 4,7 km powstanie do końca 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować blisko 300 mln zł.

 

Zabrze: Ruszyła budowa DTŚ

W ubiegły wtorek oficjalnie rozpoczęto budowę zabrzańskiego fragmentuDrogowej Trasy Średnicowej. Dwa odcinki tej trasy o łącznej długości 4,7 kmzostaną wybudowane do końca 2010 roku. Wykonawcą inwestycji wartej blisko 300mln zł jest firma Budimex Dromex S.A.

 

Dwie nowości z serii Z

Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień w przyszłym miesiącu zostaniezaprezentowana nowa generacja modelu BMW Z4. Wraz z nim pojawi się mniejszyroadster napędzany jednostką hybrydową.

 

BMW buduje rywala dla Mazdy MX-5

Z2, tak nazywać się będzie najprawdopodobniej konkurent rodem z Bawarii dlaMazdy MX-5 i Audi TT w klasie małych Roadsterów. Debiut nowego modeluBMW ma podobno nastąpić w 2011 roku.

 

Mały roadster Audi

Podczas gdy topowy supercar Audi o nazwie R8 pławi się w blasku i chwale,wszyscy zapomnieli o obietnicach wprowadzenia małego i dziarskiego roadstera,pozycjonowanego wyżej niż TT Cabrio.

 

MINI Coupe platformą dla Toyoty

Według najnowszych doniesień studium koncepcyjne MINI Coupe będzieprotoplastą dla nadchodzących modeli nie tylko BMW, ale także Toyoty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017