Wyszukiwałeś:

Z4 X

M X

Coupe X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z4 M Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

BMW Z4 M Coupe coraz bliżej

Od czerwca 2006 roku w salonach BMW dostępny będzie długooczekiwany model m>Z4m>M Coupe. Bawarski sportowiec będzie zawierał kilka elementów (napęd, układjezdny) z modelu M3.

 

BMW na targach w Genewie

Na 76. Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa BMW zaprezentuje przedpublicznością z całego świata dwa sportowe modele. Będą to BMW m>Z4m> M Coupeoraz BMW m>Z4m> Coupe 3.0si. Trzecią nowością będzie BMW 320si, który pojawisię w limitowanej serii.

 

Milionowe BMW

W zeszłym tygodniu fabryka BMW w Spartanburgu w USA, wydała na świat swójmilionowy samochód. Został nim BMW m>Z4m> M Roadster, w kolorze Interlagos Blue.

 

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Limitowane M

W tym miesiącu BMW wypuści dwa modele ze swojej dynamicznej serii M. Modele m>Z4m>M Coupe oraz M6 mają zakończyć sportową serię M, która póki co niebędzie rozszerzana na kolejne modele.

 

Następca roadstera z Bawarii?

Czy BMW m>Z4m> zostanie w niedługim czasie zastąpione nowym samochodem o nazwieZ6? Całkiem możliwe. Niemiecki producent zastanawia się nad zmianą wzestawieniu, bowiem dotychczasowy roadster sprzedawał się w ostatnichmiesiącach coraz słabiej.

 

Oto nowe BMW Z4

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji BMW wkońcu zaprezentowało kolejne wcielenie roadstera m>Z4m>. Światowa premiera już wstyczniu na salonie samochodowym w Detroit.

 

Koniec sześciocylindrowej rzędówki

BMW rezygnuje z dalszej produkcji swojej klasycznej 3,2 litrowej jednostki wsześciocylindrowym układzie rzędowym.

 

M jak BMW

W niewielkim mieście Garching położonym w południowych Niemczech już odprawie 40 lat mieści się siedziba firmy, której produkty przyprawiająo szybsze tętno. Niektórzy mówią nawet, że w Bawarii alfabetzaczyna się od litery "M".

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Z4 M Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017